На Росії фіно-угорський націоналіст став депутатом від Компартії

СВІТ
11.11.2021, 07:59
На Росії фіно-угорський націоналіст став депутатом від Компартії

32-річний правозахисник Віктор Воробйов очолив фракцію Комуністичної партії РФ у Державній Раді Республіки Комі.

Попри це чоловік був і лишається безпартійним громадсько-політичним діячем, інформує аґенція "Останній Бастіон", посилаючися на видання "Север.Реалии".

Віктор Воробйов – чи не єдиний представник фіно-угорського народу комі, який відверто декларує боротьбу з московським неоколоніалізмом (фактично, централізацією влади та дефедаралізацією країни Кремлем – прим. ред.), вимагаючи надати своїй малій батьківщині законні права, прописані у чинній конституції РФ.

На питання, чому молодий правозахисник із лібертаріанськими поглядами добровільно обрався від одіозної Компартії, депутат органу місцевого самоврядування відповідає так:

«Складно говорити про КПРФ загалом, тому що вона досить неоднорідна, і залежно від регіону ступінь її опозиційності неоднаковий. Але в нас у Республіці Комі саме їй вдалося поєднати всі протестні сили, котрі прийнято у народі називати "позасистемними" – екологів, правозахисників, інших громадських активістів. Наша команда і я особисто співпрацюємо з тими, хто виступає за добробут Республіки, а отже проти засилля "Єдиної Росії". І така політика виявляється дуже результативною. Попри декларовані керівництвом партії ліві ідеї, в Комі до лав КПРФ вступають навіть націоналісти».

Крім того, Віктор Воробйов додає, що наперекір масштабним фальшуванням волевиявлення й спробам Кремля знищити рештки демократії, до регіональних рад на Росії все ж проходять адекватні люди, котрі не сприймають путінську пропаганду.

«Особисто зі свого досвіду можу говорити про КПРФ. Нещодавнє голосування за нашу партію виявилося загалом протестне. Тобто, виборці не обирають ідею комунізму, вони нею навіть не цікавляться, але своїм голосом за КПРФ показують власне неприйняття тієї політичної системи, що склалася у РФ за часів панування путінського режиму. Однією з причин можна назвати голосування парламентської фракції Компартії у Державній Думі проти так званого "обнулення" його президентських термінів», – зазначив опозиційний депутат.

Фіно-угорський націоналіст наголошує, що має намір вимагати від Москви підвищення статусу регіональних парламентів і виконання нею безпосередніх конституційних обов'язків про надання більшої свободи суб'єктам федерації.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що естонські парламентарі прирекли братні фіно-угорські народи у РФ на смерть.

Читайте також:
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
вчора, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34
Війна
На півдні України ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ продовжують знищувати ворожу техніку та склади
05 серпня, 11:35
Війна
На шостий місяць повномасштабної війни директор УІНП досі вважає що треба гратися в якісь компроміси та шукати «нейтральну точку зору»
04 серпня, 10:27
Війна
Окупанти та терористи з росії ніколи не дотримувалися норм моралі та гуманності, повсякчас завдаючи удару супротивнику нижче пояса.
01 серпня, 17:23
Війна
Рештки бронетехніки російського окупаційно-терористичного контингенту тепер нагадуватимуть про принесені ворогом горе, біль і смерть.
29 липня, 08:10