На росії з'явився другий "Кузя", тільки космічний

СВІТ
30 липня, 16:20
На росії з'явився другий "Кузя", тільки космічний

Через 14 років росія відправила до МКС модуль «Наука». Відразу після стикування зі станцією почалися проблеми...

Російський космічний модуль «Наука», який 21 липня був виведений на цільову орбіту, зіткнувся зі збоями в паливній системі. Про це пише N + 1 з посиланням на джерело в російській ракетно-космічної "галузі".

На росії з'явився другий

Посилаючись дані телеметрії джерело зазначило, що в паливній системі утворився дуже високий тиск, в результаті чого сильфони порвалися і паливо витекло в газову порожнину за мембраною сильфона.

Слід зазначити, що вказаний модуль планували запустити ще у 2009 році, але запуск рукожопи роскосмосу неодноразово відкладали з кількох причин. Головна з них, яка викликала найдовшу затримку - це виробничий брак, через якого в паливній системі виявилася металева стружка.

Але навіть після запуску та стикування з МКС модуль "Наука" створив проблеми для МКС...

Двигуни російського модуля "Наука" незаплановано включилися, повідомив диктор трансляції переговорів екіпажу станції з Землею, яку веде NASA.

На росії з'явився другий

"Незаплановане включення двигунів модуля, який прибув на станцію недавно, відбулося близько години тому", - сказав він. За його словами, для компенсації довелося включити двигуни модуля "Прогрес".

Через проблеми з "Наукою" NASA відклало запуск космічного корабля Starliner компанії Boeing.

Про це повідомив співробітник NASA Dorje Batuu.

Старт у п‘ятницю, 30 липня відмінено. Наступну дату старту повідомлять після того, як екіпаж МКС владнає проблеми, котрі виникли під час стиковки російського модуля «Наука». Нагадаю, 29 липня, після стиковки модуля відбулось неконтрольоване видання двигунів «Науки». Внаслідок хаотичних імпульсів, станція на 45 градусів відхилилася від заданого курсу. На МКС було введено стан надзвичайної ситуації, ілюмінатори модуля «Купол» було закрито захисними щитками. Траєкторію станції було компенсовано двигунами російського корабля «Прогрес», - написав Dorje Batuu.

вибір редакції
Читайте також:
Банда мамаюків намагається зачистити медіапростір ?
22 вересня, 10:10
Від серйозного конфлікту з навколишньою дійсністю нас рятує несподівана опінія. Ділимося...
21 вересня, 13:06
Коли дилетант береться стріляти, у кращому випадку він прострелить собі ногу, у гіршому – око сусідові.
18 вересня, 18:56
Побажали невичерпної енергії у спільній творчості
18 вересня, 11:05
Очільники київської поліції за будь-яку ціну намагаються угодити збоченцям.
17 вересня, 16:16
Попри наявність антикоронавірусного щеплення кремлівський "залізний щур" максимально обмежив коло свого особистого спілкування.
16 вересня, 10:24