На Закавказзі спалахнула Третя Карабаська війна

СВІТ
19.09.2023, 17:22
На Закавказзі спалахнула Третя Карабаська війна

Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.

Сьогодні о 12:30 армія Азербайджану розпочала бойові дії проти Вірменії на спірній території Карабаху.

Зі слів офіційного Баку, постійні провокації з боку Єревану і підконтрольних йому сил у Ханкенді (Степанакерті) змусили перейти до наведення порядку військовими методами.

На тлі розгортання власної АТО уряд Азербайджану також для евакуації цивільних створив коридори й закрив повітряний простір для Вірменії.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що московитський військово-політичний проект ОДКБ мав прийти на допомогу Єревану, але вже давно тріщить по швах.

Читайте також:
Війна
Найважливіша база для російських окупаційно-терористичних сил під ударом. Київ не дозволить Москві панувати на Кримському півострові.
16 липня, 12:36
Опінії
Вітчизняний телевізійний простір кастрований до зелемарахвону. Він не загартовує та мобілізує людей, а лише шкодить нашій нації.
08 липня, 20:53
Війна
Дронові атаки наших спеців по НПЗ на півдні РФ виявилися настільки ефективними, що погрожувати виліз сам міністр Сєргєй Лавров. Але дарма.
25 червня, 07:17
Війна
Станом на 2024 рік окупаційно-терористичний контингент РФ далеко не той, як 2022-го. Навіть попри кількісну різницю, ефективність нижча.
20 червня, 13:41
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11