На Закавказзі спалахнула Третя Карабаська війна

СВІТ
19 вересня, 17:22
На Закавказзі спалахнула Третя Карабаська війна

Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.

Сьогодні о 12:30 армія Азербайджану розпочала бойові дії проти Вірменії на спірній території Карабаху.

Зі слів офіційного Баку, постійні провокації з боку Єревану і підконтрольних йому сил у Ханкенді (Степанакерті) змусили перейти до наведення порядку військовими методами.

На тлі розгортання власної АТО уряд Азербайджану також для евакуації цивільних створив коридори й закрив повітряний простір для Вірменії.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що московитський військово-політичний проект ОДКБ мав прийти на допомогу Єревану, але вже давно тріщить по швах.

Читайте також:
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17 вересня, 20:03
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16 вересня, 21:18
Війна
Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.
13 вересня, 18:36
Війна
Військові кораблі та підводні човни російської флотилії в окупованих бухтах Криму і Кубані вже не головна ціль для Сил оборони України.
07 вересня, 17:22
Опінії
Відповідь до болю проста, очевидна і трагічна – наші захисники стікають кров'ю, гинуть, але вибивають ворога з Південного фронту.
27 серпня, 19:24
Політика
Лише лінивий воїн і не дуже військовий експерт не зазначив: 200 тисяч росіян, зібрані Владіміром Путіним, недостатньо для окупації України.
27 серпня, 16:48