На заводі стратегічного концерну «Ростех» стався вибух

ВІЙНА
14 вересня, 17:09
На заводі стратегічного концерну «Ростех» стався вибух
Фото: Telegram

Усе частіше на ресурсній федерації московії спалахують промислові підприємства, які виконують оборонні замовлення держави-агресорки.

Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на звістки Telegram-каналів уральського міста Курган, де знаходиться важливий об'єкт ВПК РФ.

Як вдалося з'ясувати, на заводі, який належить державній корпорації "Ростех", стався потужний вибух у цеху зі збирання паливних баків для БМП, зайнялися пари гасу.

У наслідок надзвичайної ситуації постраждали 25-річний збирач військової техніки окупантів і 38-річний зварювальник; їх доправили до місцевої лікарні з опіками різного ступеня тяжкості.

Станом на вечір 14 вересня пожежу у цеху "Курганмашзаводу" вдалося приборкати, водночас вогонь знищив чимало обладнання, необхідного для доукомплектування розконсервованих російських БМП.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, як окупаційно-терористичний режим РФ вирішив поставити смерть на потік, не обмежуючись іранськими технологіями для вбивства українців.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Як відомо, ресурсна федерація Московії налагоджує у себе виробництво іранських дронів-камікадзе з нуля. Але щось як завжди пішло не так.
21 вересня, 16:49
Опінії
Натомість ракети ресурсна федерація московії почала штампувати із новими потужностями, ніж було до 24 лютого 2022 року.
15 вересня, 18:14
Політика
Потреби гармашів і пушкарів фронтових підрозділів Сил оборони України невдовзі задовольнять європейські промисловці.
07 вересня, 18:14
Війна
Окупаційно-терористичний режим РФ вирішив поставити смерть на потік, не обмежуючись іранськими технологіями для вбивства українців.
07 вересня, 16:00
Світ
Збройна допомога Україні поставила фінляндську оборонну промисловість у критичну ситуацію, заводи мусять працювати у 4 зміни.
22 липня, 16:42
Світ
Корпорація "Tekever" взялася постачати власні інноваційні безпілотні літальні апарати для фронтових потреб Сил оборони України.
17 червня, 21:40