На заводі стратегічного концерну «Ростех» стався вибух

ВІЙНА
14.09.2023, 17:09
На заводі стратегічного концерну «Ростех» стався вибух
Фото: Telegram

Усе частіше на ресурсній федерації московії спалахують промислові підприємства, які виконують оборонні замовлення держави-агресорки.

Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на звістки Telegram-каналів уральського міста Курган, де знаходиться важливий об'єкт ВПК РФ.

Як вдалося з'ясувати, на заводі, який належить державній корпорації "Ростех", стався потужний вибух у цеху зі збирання паливних баків для БМП, зайнялися пари гасу.

У наслідок надзвичайної ситуації постраждали 25-річний збирач військової техніки окупантів і 38-річний зварювальник; їх доправили до місцевої лікарні з опіками різного ступеня тяжкості.

Станом на вечір 14 вересня пожежу у цеху "Курганмашзаводу" вдалося приборкати, водночас вогонь знищив чимало обладнання, необхідного для доукомплектування розконсервованих російських БМП.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, як окупаційно-терористичний режим РФ вирішив поставити смерть на потік, не обмежуючись іранськими технологіями для вбивства українців.

Читайте також:
Війна
Наперекір санкціям, запроваджених Заходом, ресурсна федерація московії продовжує отримувати закордонні технології. Зокрема, для кораблів.
21 квітня, 10:27
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54
Економіка
Військово-промисловий комплекс Чехії вперше за минулі десятиріччя знову квітне. Повномасштабна російська агресія змінила порядок денний.
02 квітня, 19:10
Економіка
Необхідна Силам оборони Україні зброя невдовзі вироблятиметься шаленими темпами у Сіднеї. Компанія «Lockheed Martin» розбудовує нові цехи.
15 березня, 14:58
Світ
Суднобудівна компанія Dearsan Shipyard оголосила про створення корабельні в одному із портів на Каспійському морі. Угода вже підписана.
14 лютого, 12:36
Війна
Стратегічна російська корпорація із назвою «Тактичне ракетне озброєння» під пильним оком руху «Атеш». Режимний об'єкт стоїть у Корольові.
25 січня, 19:24