Нацгвардійці із бригади «Буревій» відкидають росіян на півночі Донеччини

ВІЙНА
14 березня, 08:27
Нацгвардійці із бригади «Буревій» відкидають росіян на півночі Донеччини

Лиманський напрямок Східного фронту не менш насичений на події за сусідні Куп'янський та Бахмутський. Там ворог також зазнає чималих втрат.

Відповідним звітом із місця ведення запеклих боїв поділилася пресслужба Першої Президентської бригади «Буревій» Національної гвардії України, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Наші захисники всією наявною зброєю цілодобово умогилюють загарбників, які сунуть зі Сходу.

Усі спроби московитів просунутися на позиції Сил оборони України на Лиманському напрямку розбиваються об шалений опір нацгвардійців. Поки загарбники застосовують шквал артилерії та авіації, винищуючи все на своєму шляху, наші захисники діють витонченіше.

«Впродовж тижня ворог здійснив понад 190 артилерійських обстрілів та авіаційних ударів по позиціях нашої бригади. Натомість підрозділи артилерії та БПЛА «Буревію» знищили 2 міномети противника, 3 одиниці FPV, та 1 бліндаж з особовим складом. Також ми пошкодили 18 бліндажів з особовим складом окупантів», — відзвітували нацгвардійці із бригади «Буревій».

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що станом на тепер Україна у небезпеці через повільність приспаного росією Заходу. Коли партнери чи союзники спізнюються з обіцяною підмогою, тоді війна легко програється.

Читайте також:
Війна
Загони африканського корпусу раніше були розгорнуто в Сирії, Лівії, Буркіна-Фасо та Нігері
24 травня, 16:48
Війна
Полтава і Харків на черзі?
15 травня, 11:41
Опінії
Наше політично військове (саме в такій послідовності) керівництво не дуже. Як завжди. Все більше в надії що саме розсмокчеться.
14 травня, 10:03
Опінії
Обстановка залишається складною, російські війська володіють ініціативою. Передумов для прориву нашого фронту на даний момент нема.
13 травня, 09:00
Війна
Обласна влада Харківщини та командування Сил оборони України провалили іспит. Громадяни знову платять своєю кров'ю за помилку чиновників.
12 травня, 12:45
Опінії
Далеко противнику пройти не вдалось, усі спроби просочитись виявлені, по ворогу активно працюють наші артилерія та дрони
11 травня, 12:35