Нацгвардійці почали розмінування Херсону

ВІЙНА
15.06.2023, 18:25
Нацгвардійці почали розмінування Херсону

У тих місцевостях звільненого торік у листопаді південного обласного центру, де зійшла велика вода, стартував пошук вибухових предметів.

Про це жителів і відвідувачів Херсону попередила пресслужба Національної гвардії України, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що інженерні підрозділи НГУ вже взялися досліджувати вулиці, площі та будівлі на наявність вибухонебезпечних предметів, залишених окупантами.

«Роботи здійснюються на територіях міста Херсон, з яких відійшла вода після підриву російськими окупантами Каховської ГЕС. Зведений загін розмінування Нацгвардії розпочав пошук і ліквідацію вибухових предметів із 14 червня», – заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

Водночас він додав, що станом на тепер інженерні підрозділи Нацгвардії обстежили близько 1640 га і знешкодили 75 вибухонебезпечних предметів на деокупованих територіях у Херсонській та Сумській областях.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що обробляючи на тракторі поле, фермер підірвався на невідомому боєприпасі у Миколаївській області.

Читайте також:
Полтава
Сільгоспвиробники порушують Закон України «Про охорону культурної спадщини». Чиновники, поліція і прокуратура мають втрутитися у ситуацію.
вчора, 20:47
Історія
Громадські діячі та свідомі захисники культурно-історичної спадщини взялися за реконструкцію архітектурної пам'ятки. Роботи от-от почнуться.
20 листопада, 14:54
Полтава
Агентство місцевих доріг Полтавщини займається відвертою профанацією і саботажем. У сусідній Кропивниччині шляхи ремонтують як в Європі.
20 листопада, 06:09
Війна
Волонтери та оборонці шоковані станом справ в околиці Покровська. Замість спорудження фортифікацій там латають ями на автошляхах.
18 листопада, 19:21
Кримінал
Прифронтова область потребує захисту і зміцнення наявної оборони. Збереження екосистем у такі ситуації — нагальна потреба держави.
18 листопада, 13:43
Життя
Українські ботаніки активізувалися в областях задля пошуку унікальної флори. Головна мета — створити нові заповідні зони та екосистеми.
18 листопада, 06:07