Нацгвардійці показали, як виглядає пекло на українській землі

ВІЙНА
20.12.2022, 07:38
Нацгвардійці показали, як виглядає пекло на українській землі

Майже пів року орди російських загарбників штурмують багатостраждальний Бахмут, але наїжачене місто мужньо тримає удар за ударом.

Відповідний звіт із зони бойових дій у Донецькій області оприлюднила пресслужба Національної гвардії України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що цілодобові й невпинні "м'ясні хвилі" окупантів поки не приносять московитам бажаного результати, але у цілому ситуація продовжує погіршуватися.

«Рана, яка нестерпно болить щодня. Наш незламний Бахмут... Те, що там відбувається зараз – справжнє пекло. Місто і весь напрямок довкола щоденно обстрілюють війська московитів. Наші воїни воюють бездоганно – якби було інакше, загарбник вже давно б захопив місто. 24/7 це невтомна праця і розвідки, і піхоти, і артилерії, і логістики, але по іншому бути не може, – здаватися ніхто не збирається», – заявили у пресслужбі НГУ.

Труднощі та негода, багнюка та морози не завада для українських захисників, вони б'ються із ненависним окупантом, бо знають: за їхніми спинами близькі та рідні.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що колективний Захід повинен завадити ресурсній федерації московії здійснити новий напад на Україну у 2023 році.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04
Війна
Щоденна робота вогневих груп Сил оборон України триває на Східному фронті по скупченню окупантів. Ворог вмирає, але прагне втриматися.
11 січня, 07:11