Нацгвардійці показали, як виглядає пекло на українській землі

ВІЙНА
20.12.2022, 07:38
Нацгвардійці показали, як виглядає пекло на українській землі

Майже пів року орди російських загарбників штурмують багатостраждальний Бахмут, але наїжачене місто мужньо тримає удар за ударом.

Відповідний звіт із зони бойових дій у Донецькій області оприлюднила пресслужба Національної гвардії України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що цілодобові й невпинні "м'ясні хвилі" окупантів поки не приносять московитам бажаного результати, але у цілому ситуація продовжує погіршуватися.

«Рана, яка нестерпно болить щодня. Наш незламний Бахмут... Те, що там відбувається зараз – справжнє пекло. Місто і весь напрямок довкола щоденно обстрілюють війська московитів. Наші воїни воюють бездоганно – якби було інакше, загарбник вже давно б захопив місто. 24/7 це невтомна праця і розвідки, і піхоти, і артилерії, і логістики, але по іншому бути не може, – здаватися ніхто не збирається», – заявили у пресслужбі НГУ.

Труднощі та негода, багнюка та морози не завада для українських захисників, вони б'ються із ненависним окупантом, бо знають: за їхніми спинами близькі та рідні.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що колективний Захід повинен завадити ресурсній федерації московії здійснити новий напад на Україну у 2023 році.

Читайте також:
Війна
Завдяки професійним і злагодженим діям, нашими захисниками було відбито понад 50 атак противника за добу
вчора, 18:36
Війна
Наші захисники відбили 59 ворожих атак за добу.
вчора, 07:58
Війна
Українські воїни відбили понад 38 ворожих атак
24 березня, 19:38
Війна
Наші захисники відбили на них понад 79 атак противника за минулу добу
24 березня, 07:57
Війна
Протягом доби противник завдав 2 авіаційних та 2 ракетних ударів, а також здійснив 18 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
23 березня, 19:05
Війна
Минулої доби підрозділами Сил оборони відбито 83 ворожих атаки на східній ділянці фронту.
23 березня, 07:53