Нацгвардійці показали, як виглядає пекло на українській землі

ВІЙНА
20.12.2022, 07:38
Нацгвардійці показали, як виглядає пекло на українській землі

Майже пів року орди російських загарбників штурмують багатостраждальний Бахмут, але наїжачене місто мужньо тримає удар за ударом.

Відповідний звіт із зони бойових дій у Донецькій області оприлюднила пресслужба Національної гвардії України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що цілодобові й невпинні "м'ясні хвилі" окупантів поки не приносять московитам бажаного результати, але у цілому ситуація продовжує погіршуватися.

«Рана, яка нестерпно болить щодня. Наш незламний Бахмут... Те, що там відбувається зараз – справжнє пекло. Місто і весь напрямок довкола щоденно обстрілюють війська московитів. Наші воїни воюють бездоганно – якби було інакше, загарбник вже давно б захопив місто. 24/7 це невтомна праця і розвідки, і піхоти, і артилерії, і логістики, але по іншому бути не може, – здаватися ніхто не збирається», – заявили у пресслужбі НГУ.

Труднощі та негода, багнюка та морози не завада для українських захисників, вони б'ються із ненависним окупантом, бо знають: за їхніми спинами близькі та рідні.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що колективний Захід повинен завадити ресурсній федерації московії здійснити новий напад на Україну у 2023 році.

Читайте також:
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22
Війна
Ворог рішуче тисне на всьому обширі Східного фронту. Одне із головних завдань загарбників — вийти на так звану адмінмежу Донеччини.
02 червня, 09:33
Війна
Російські окупували селище Нетайлове на Донеччині, — DeepState
27 травня, 09:43
Війна
Загони африканського корпусу раніше були розгорнуто в Сирії, Лівії, Буркіна-Фасо та Нігері
24 травня, 16:48
Війна
Полтава і Харків на черзі?
15 травня, 11:41