Нацгвардійці виявили мінний коридор на визволеній Харківщині

ВІЙНА
21.11.2022, 20:34
Нацгвардійці виявили мінний коридор на визволеній Харківщині

У прикордонній із РФ смузі Слобожанського краю окупанти залишили по собі чималу кількість вибухонебезпечних і смертоносних предметів.

Такі відомості оприлюднила пресслужба Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що під час проведення фільтраційних заходів у населених пунктах Шопіно, Токарівка і Гоптівка шляхом розвідувального опитування місцевого населення військовослужбовці та контррозвідка натрапили на мінний коридор.

«Спільно з командиром батальйону було здійснено виїзд на місце розташування, де вказали жителі, закладки цих мін та фугасів. Уже на місці виявлено МОН-90, обстежили її, зняли та знешкодили підривник. Потім з інструкторами знайдено інші міни. Але через те, що це було безпосередньо в населеному пункті – викликати саперів та чекати на них несло загрозу для цивільних», – наголосив оперативний співробітник контррозвідки на псевдо "Куба".

Українські захисники стверджують, що якби мінний коридор, закладений московитами, спрацював – під вогневе ураження потрапило б мирне населення не вказаної частини звільненої від окупації Харківщини.

«Ми робили розвідку місцевості – шукали, де раніше були склади або розміщення особового складу противника, поспілкувалися з місцевим населенням. З'ясували, де дислокувалися окупанти, а після пересування по населеному пункту знайшли міну МОН-90 встановлену противником. Вона була встановлена на дистанційному підривнику.

Міни йшли ланцюгом. Російські окупанти зробили коридор для проходження наших сил і у разі входу до населеного пункту, вони б підірвали особовий склад та техніку. Також ми знайшли фугас і розмінували його для подальшого застосування у наших інтересах», – зазначив нацгвардієць на псевдо "Вадим".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що командування російського окупаційно-терористичного контингенту благає українських захисників здаватися у полон.

Нацгвардійці виявили мінний коридор на визволеній Харківщині_1
Читайте також:
Політика
Торік ресурсна федерація московії перейшла Рубікон, наблизившися до розпаду. Першими, хто вийде з її складу, буде Чечня з сусідами...
09:13
Війна
Дорога через Маріуполь і Мелітополь до Криму – це так званий сухопутний міст, який з'єднує півострів із материком
22 січня, 10:30
Політика
Очільник об'єднаного Комітету начальників штабів США зробив важливу заяву після завершення сьогоднішньої зустрічі у Рамштайні.
20 січня, 19:12
Війна
Противнику лише вдалося частково досягти мети у Донецькому операційному районі
31.12.2022, 18:43
Світ
Окупований з 1992 року росіянами сепаратистський регіон на Лівому березі Дністра має бути повернутий законному власнику, тобто Кишиневу.
24.12.2022, 21:34
Війна
Українські захисники не ймуть віри від здивування при виявленні знахідок, залишених окупаційно-терористичним контингентом РФ.
14.12.2022, 18:27