Нацгвардійці виявили мінний коридор на визволеній Харківщині

ВІЙНА
21.11.2022, 20:34
Нацгвардійці виявили мінний коридор на визволеній Харківщині

У прикордонній із РФ смузі Слобожанського краю окупанти залишили по собі чималу кількість вибухонебезпечних і смертоносних предметів.

Такі відомості оприлюднила пресслужба Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що під час проведення фільтраційних заходів у населених пунктах Шопіно, Токарівка і Гоптівка шляхом розвідувального опитування місцевого населення військовослужбовці та контррозвідка натрапили на мінний коридор.

«Спільно з командиром батальйону було здійснено виїзд на місце розташування, де вказали жителі, закладки цих мін та фугасів. Уже на місці виявлено МОН-90, обстежили її, зняли та знешкодили підривник. Потім з інструкторами знайдено інші міни. Але через те, що це було безпосередньо в населеному пункті – викликати саперів та чекати на них несло загрозу для цивільних», – наголосив оперативний співробітник контррозвідки на псевдо "Куба".

Українські захисники стверджують, що якби мінний коридор, закладений московитами, спрацював – під вогневе ураження потрапило б мирне населення не вказаної частини звільненої від окупації Харківщини.

«Ми робили розвідку місцевості – шукали, де раніше були склади або розміщення особового складу противника, поспілкувалися з місцевим населенням. З'ясували, де дислокувалися окупанти, а після пересування по населеному пункту знайшли міну МОН-90 встановлену противником. Вона була встановлена на дистанційному підривнику.

Міни йшли ланцюгом. Російські окупанти зробили коридор для проходження наших сил і у разі входу до населеного пункту, вони б підірвали особовий склад та техніку. Також ми знайшли фугас і розмінували його для подальшого застосування у наших інтересах», – зазначив нацгвардієць на псевдо "Вадим".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що командування російського окупаційно-терористичного контингенту благає українських захисників здаватися у полон.

Нацгвардійці виявили мінний коридор на визволеній Харківщині_1
Читайте також:
Війна
Спільні бойові дії, розпочаті 22.V.2023 Легіоном "Свобода России" та "Російським добровольчим корпусом, застали Кремль зненацька.
22 травня, 17:46
Війна
Російська воєнна агресія та окупації лишили на визволеній території України невиліковні рани у вигляді мін і снарядів.
10 травня, 17:48
Війна
"У них є ... все необхідне для того, щоб продовжувати успішно відвойовувати території"
10 травня, 07:19
Війна
росіяни можуть залишити там своїх диверсантів, але місцеве населення спротиву деокупації робити не буде
10 квітня, 14:32
Війна
"Можна вбити кожного російського солдата в радіусі 200 кілометрів навколо Бахмуту, але це не змінить стратегічну ситуацію" - Бен Ходжес
07 квітня, 14:15
Війна
Президентська адміністрація США постійно уникає чіткого пояснення того, яким у Білому домі бачать завершення російсько-української війни.
28 березня, 16:58