Нацгвардійці виявили мінний коридор на визволеній Харківщині

ВІЙНА
21.11.2022, 20:34
Нацгвардійці виявили мінний коридор на визволеній Харківщині

У прикордонній із РФ смузі Слобожанського краю окупанти залишили по собі чималу кількість вибухонебезпечних і смертоносних предметів.

Такі відомості оприлюднила пресслужба Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що під час проведення фільтраційних заходів у населених пунктах Шопіно, Токарівка і Гоптівка шляхом розвідувального опитування місцевого населення військовослужбовці та контррозвідка натрапили на мінний коридор.

«Спільно з командиром батальйону було здійснено виїзд на місце розташування, де вказали жителі, закладки цих мін та фугасів. Уже на місці виявлено МОН-90, обстежили її, зняли та знешкодили підривник. Потім з інструкторами знайдено інші міни. Але через те, що це було безпосередньо в населеному пункті – викликати саперів та чекати на них несло загрозу для цивільних», – наголосив оперативний співробітник контррозвідки на псевдо "Куба".

Українські захисники стверджують, що якби мінний коридор, закладений московитами, спрацював – під вогневе ураження потрапило б мирне населення не вказаної частини звільненої від окупації Харківщини.

«Ми робили розвідку місцевості – шукали, де раніше були склади або розміщення особового складу противника, поспілкувалися з місцевим населенням. З'ясували, де дислокувалися окупанти, а після пересування по населеному пункту знайшли міну МОН-90 встановлену противником. Вона була встановлена на дистанційному підривнику.

Міни йшли ланцюгом. Російські окупанти зробили коридор для проходження наших сил і у разі входу до населеного пункту, вони б підірвали особовий склад та техніку. Також ми знайшли фугас і розмінували його для подальшого застосування у наших інтересах», – зазначив нацгвардієць на псевдо "Вадим".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що командування російського окупаційно-терористичного контингенту благає українських захисників здаватися у полон.

Нацгвардійці виявили мінний коридор на визволеній Харківщині_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20
Війна
Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.
26.12.2023, 07:18
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30.11.2023, 10:52
Війна
Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.
03.10.2023, 18:46
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19.09.2023, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17.09.2023, 20:03