Вугледар на межі світла і пітьми

Опінії
20.11.2022, 18:09
Вугледар на межі світла і пітьми
Фото: Facebook

Місто, темрява, періодичні вибухи та рух невидимих людей. Десь поруч від нас працюють танки чи гармати.

Народний депутат України VIII скликання

Поруч шиплять ракети птуристів, бринять дрони у небесах. Звуки дуже різкі, радянські панельки резонують і підсилюють їх, височать у нічне небо темними брилами, зловісно.

Зловісні будинки затишні мені. Як і багато років тому, я граю між ними у гру; різниця з дитинством – у тому, що у ту гру тепер грають геть усі.

У  Вугледарі немає планових відключень, як і аварійних. Проблеми з електрикою відсутні, бо електрики немає давно.

Про неї просто не згадуєш, бо електроенергія тут – максимально абстрактне, теоретичне поняття. Спомин про інший світ, який лишився назавжди у минулому.

Я навіть вирахував приблизно, наскільки давно. Відривні календарі на місцевих кухнях лишили у спокої з середини березня.

Тоді якась сила змусила більшу частину людей швидко, лишаючи недопаковані речі, залишити це місто. Залишити, щоби до цього часу не повернутися.

Мабуть, це та сила, – котра наробила стільки дірок і тріщин у склопакетах. Так, сила, котра візерунком віспи промалювала стіни багатоповерхівок.

Люди втекли звідси, лишаючи все, крім най-найціннішого, а згодом зайшли ми, жителі сталевих дощів. Тепер тут триває бій Добра зі Злом, Світла і Пітьми.

Читайте також:
Війна
Жодної вцілілої будівлі, десятки загиблих і сотні поранених цивільних через постійні удари... Але вогонь запеклих не пече!
27 січня, 06:51
Війна
Ситуація у місті важка. Починає нагадувати кінець весни та початок літа 2022 року, а саме події у Сіверськодонецьку.
07 січня, 20:51
Кримінал
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації московії вкотре завдав підступного вогневого удару по мирним українцям.
07.12.2022, 22:15
Опінії
Вікна Вугледара свистять цілодобово. Вітер день і ніч полює за нашим теплом...
01.12.2022, 18:33
Війна
Вогневий вал, який щодня відчувають наші захисники на Бахмутському напрямку, окупанти спрямували виключно на цивільні об'єкти.
17.11.2022, 18:01
Війна
Бахмутський напрямок – один із найгарячіших на Східному фронті, щогодини там навічно зникає ціла рота російських окупантів.
07.11.2022, 19:27