Нацгвардієць Василь Ленко: хочеш вижити у Серебрянському лісі — копай!

ВІЙНА
31 березня, 15:42
Нацгвардієць Василь Ленко: хочеш вижити у Серебрянському лісі — копай!

Однією із найгарячіших точок Східного фронту є колишній заповідник на межі Донеччини, Харківщини та Луганщини. Тепер там чатує смерть.

Про правила виживання у Серебрянському лісі на перетині трьох областей у прямому етері для «Суспільне | Чернівці» розповів воїн Національної гвардії України Василь Ленко. З його слів, ворог переорав своїми снарядами, мінами та бомбами предковічний ландшафт, який уже не нагадує перлину природи.

Варто зауважити, що сам Серебрянський ліс окупаційно-терористичний контингент РФ штурмує від кінця літа 2022 року. За цей час від тисяч дерев лишилися обвуглені пеньки або ж поле обгорілих, лисих стовбурів, які нагадують палі для середньовічних катувань.

«Найголовніше правило, що дозволяє гвардійцям стільки часу надійно утримувати позиції у Серебрянському лісі звучить просто і зрозуміло для кожного: «Хочеш вижити — копай! Будеш копати — виживеш!». Чим глибше, тим краще. Там не глина, там пісок і він осипається...

У 2023 році при штурмі, нас було четверо чоловіків на спостережному пункті й почався штурм. Снаряд впав прямо за бруствером. Нам ледь пощастило вижити. Адже позиції, котрі ми обороняємо у лісі, фактично вже знаходяться на відкритій місцевості», — пояснив захисник України.

Своєю чергою, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», нацгвардійці із бригади «Буревій» відкидають росіян на півночі Донеччини. Наші захисники всією наявною зброєю цілодобово умогилюють загарбників, які сунуть зі Сходу.

Читайте також:
Війна
Загони африканського корпусу раніше були розгорнуто в Сирії, Лівії, Буркіна-Фасо та Нігері
24 травня, 16:48
Війна
Полтава і Харків на черзі?
15 травня, 11:41
Опінії
Наше політично військове (саме в такій послідовності) керівництво не дуже. Як завжди. Все більше в надії що саме розсмокчеться.
14 травня, 10:03
Опінії
Обстановка залишається складною, російські війська володіють ініціативою. Передумов для прориву нашого фронту на даний момент нема.
13 травня, 09:00
Війна
Обласна влада Харківщини та командування Сил оборони України провалили іспит. Громадяни знову платять своєю кров'ю за помилку чиновників.
12 травня, 12:45
Опінії
Далеко противнику пройти не вдалось, усі спроби просочитись виявлені, по ворогу активно працюють наші артилерія та дрони
11 травня, 12:35