Якщо люди різні, – вони вже не рівні

ПОЛІТИКА
07.07.2023, 18:55
Якщо люди різні, – вони вже не рівні
Фото: Facebook

Люди не однаково цінні для суспільства, адже соціальної рівності не існує й всі аргументи "за" чи "проти" лише доводять це твердження.

Таку непопулярну серед широкого загалу думку висловила вітчизняна громадська діячка і волонтерка Мар'яна Чорна, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вона стверджує, що партії-одноденки, спонсоровані західними олігархами, воліють змурувати в Україні "мультикультурний ГУЛАГ", доки наші захисники виборюють свободу і незалежність.

«Українцям уперто насаджують рівність. Алое, якщо люди різні, то вони вже не рівні. Люди не однаково цінні для суспільства. Солдат цінніший за менеджера, а офіцер за журналіста. Кожен, хто проштовхує ідеї соціальної рівності, мають мовчки донатити на армію, а не влаштовувати місяці рівності/гордині. Коли вони діють інакше – стають загрозою виживання і процвітання народу, ба більше, – всього людства.

У пріоритеті мають бути суверенітет від будь-якого іноземного тиску й агресії, сім'я як інститут, тому державні зусилля мають бути направлені на підтримку демографії, а не проштовхування псевдоліберальних ідей. Досить загравати зі свободами для тих, хто бажає руйнувати духовні та національні твердині! Ну, а партія "Голос" – вороги, як і регіонали», – зазначила Мар'яна Чорна.

Тим часом, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що в українському колгоспі не вся худоба рівна, є "рівніша", але лохторату про це знати не варто.

Читайте також:
Життя
Завжди вкладайтеся у компетентність дітей і розвивайте себе, досягайте нових висот. Не бійтеся дратувати сміливістю та відвагою своїх ідей.
03 червня, 14:54
Спорт
Пам'ятаєте кенійського легкоатлета Абеля Мутаї? Він — чемпіон Африки з бігу 2012 року і бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні.
19 травня, 15:42
Мистецтво
Такі постаті з'являються на світ рідко, поєднуючи у собі мистецький хист і талант політика. Мова про Ігнація Падеревського (1860-1941).
19 травня, 07:59
Історія
Якщо у країні бракує офіцерів, тоді дуже складно організувати армію. Ці слова промовив на зламі XVIII-XIX сторіч перший імператор Франції.
15 травня, 21:47
Війна
Відповідь на, задавалося б, цілком риторичне запитання очевидна. Але як завжди, не все так просто і не все однозначно...
10 травня, 07:19
Життя
Відомий німецький письменник міжвоєнного періоду здобув світову славу своїми пацифістськими творами. Проте не мав сімейного щастя.
26 березня, 19:14