Над Маріуполем знову замайорів український прапор

ВІЙНА
30 серпня, 09:18
Над Маріуполем знову замайорів український прапор

У тимчасово окупованій російськими терористами перлині Приазов'я на даху багатоповерхового будинку чоловік розгорнув синьо-жовтий стяг.

Відповідні світлини оприлюднила пресслужба на офіційному публічному Telegram-каналі Маріупольської міської ради, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, подія сталася ще 24 серпня на День (відновлення) Незалежності, проте про відчайдушний вчинок невідомого патріота з загарбаної росіянами приазовської фортеці стало відомо тепер. 

«Над окупованим Маріуполем замайорів прапор України. Так, чоловік привітав рідну країну зі святом, із Днем Незалежності України. Маріуполець вийшов на дах будинку окупованого міста та на фоні зруйнованих росіянами будинків розгорнув синьо-жовтий прапор, на якому написано: "Маріуполь – це Україна". Також на стягу можна прочитати куплет із Державного Гімну», – прокоментували подію у міськраді.

Фактично, попри терор і окупацію, поодинокі маріупольці продовжують проявляти справжню сміливість, навіть, коли за прапор чи українську мову можна отримати покарання, чи кулю.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що лютневе вторгнення російських окупаційно-терористичних сил запустило незворотні процеси в Україні: станом на сьогодні наш народ вимирає.

Над Маріуполем знову замайорів український прапор_1
Читайте також:
Політика
Роками діяльність правих організацій засуджували безрідні пацифісти всіх мастей і калібрів. Таким чином вони наближали поразку України.
22 листопада, 16:00
Життя
Наша мова входить до тридцятки найпоширеніших мов світу.
09 листопада, 10:07
Опінії
Ось чого нам, українцям не вистачало століттями. Так, згайте, століттями все йшло по колу.
06 листопада, 18:34
Війна
З-поміж ключових чинників перемоги різні "експерти" та пропаганда всіх видів виділяє: кількість особового складу і сучасність озброєння.
01 листопада, 18:09
Війна
Захист України – це не лише про землі та людей. Це ще і захист цінностей, які зробили нас такими, що коли прийшла біда.
30 жовтня, 18:18
Війна
5 батальйонам 110 Окремої бригади ТрО, які прямо зараз боронять український Південь від російських загарбників, нададуть почесні назви.
15 жовтня, 17:23