Наша допомога Україні повинна бути довгостроковою — спікер парламенту Фінляндії

ПОЛІТИКА
26.10.2023, 20:27
Наша допомога Україні повинна бути довгостроковою — спікер парламенту Фінляндії
Фото: Suomen Eduskunta

Недостатньо виділяти кошти на підтримку України. Європейські країни мають посилювати спроможності з виробництва зброї та боєприпасів.

Про це на Другому парламентському Саміті «Кримська платформа» у Празі 24 жовтня заявив голова фінляндського парламенту Юссі Галла-аго.

За його словами, путін уважно стежить діями західних партнерів України. Диктатор шукає ознаки «втоми від війни», або зниження стійкості наших партнерів. Відтак украй важливо не надати йому жодного сигналу, який би його надихав. Приміром, розмовами про компроміси, переговори чи поступки.

«Найнагальнішим і найважливішим завданням є запобігання досягненню росією такого стану, який би міг розглядатись як її перемога в Україні. Це не лише питання принципу, але й питання майбутнього безпекового порядку у Європі. Наша допомога Україні повинна бути довгостроковою та стратегічною. Недостатньо лише виділити фінанси для цього, зовсім ні.

Ми всі повинні посилювати свої спроможності з виробництва зброї та боєприпасів. Ми повинні чітко показати путіну, що час не працює на нього й час не на його стороні. А підтримуючи інтеграцію України до Заходу, ми не тільки діємо у найкращих інтересах України, а й зміцнюємо власну національну безпеку. Тож перемога України у наших інтересах», — висловився Юссі Галла-аго.

Окремо спікер парламенту Фінляндії наголосив на тому, що Північноатлантичний альянс наразі є єдиним об'єднанням, чиї безпекові гарантії сприймаються росією серйозно. Тому державам-учасницям НАТО слід дати «зелене світло» шляху Україні до членства.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Станом на сьогодні опозиційні діячі північного сусіда України не мають змоги скинути диктатуру. Білорусь окупована російськими військами.
вчора, 06:09
Політика
НАТО і ЄС не можуть поводитися так, ніби зараз мирний час. Допомогти Україні здолати російського агресора — моральний обов'язок Заходу.
20 лютого, 19:21
Світ
Естонія з Латвією розпочали будівництво фортифікацій на російському кордоні. У Таллінні та Ризі побоюються агресивних дій Москви.
16 лютого, 06:07
Опінії
Вочевидь у Тбілісі нарешті визначилися, з ким вони. На жаль, грузинський уряд обрав Москву, яка щедро платить кривавою валютою за службу.
06 лютого, 20:38
Світ
Гельсинкі готується до тривалого протистояння з Москвою. Штучна міграційна криза не похитнула холоднокровну, стійку фінську націю.
04 лютого, 19:08
Політика
У другому за крісло голови держави змагатимуться кандидати від урядової Національної Коаліційної партії та опозиційної партії «Зелених».
29 січня, 19:26