Наші сили оборони, то вся згуртована нація — експрезидент Фінляндії

СВІТ
04 червня, 06:00
Наші сили оборони, то вся згуртована нація — експрезидент Фінляндії

Безпека 5,5-мільйонної країни на півночі Європи у руках самих її мешканців. Адже, коли нація об'єднана, її важко перемогти навіть зброєю.

Про це в інтерв'ю для британського видання The Times заявив 12-й президент Фінляндської республіки Саулі Нійністьо. З його слів, основа оборонної політики — строкова служба в армії та завжди готовий до бою резерв.

Усупереч тому, що спільний досвід служби досить важкий, він об'єднує людей із дуже різних соціальних груп. Для більшості молодих фінів потенційна російська агресія зараз не в голові чи думці, а на екранах, з яких видно, як гідно борониться Україна.

«Знаєте, я певно розкрию таємницю, коли скажу, що Фінляндія не має сил оборони, бо вся Фінляндія — це сила оборони. Вся наша нація може бути добре згуртованим військом. У Гельсінкі є бомбосховища для 900 тисяч осіб, адже якщо ви хочете побудувати міст, то також думатимете про його руйнування. У нас є запаси газу і нафти на пів року. Якщо ви хочете мати аптеку, певні ліки потрібно зберігати. Ми як їжак, якого важко проковтнути», — заявив Саулі Нійністьо.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла про те, як слабке НАТО дозволяє нарваній РФ запливати за буйки у Балтиці. Московський режим не приховує, що має територіальні претензії до всіх західних сусідів.

Читайте також:
Політика
Попри те, що північно-західним регіонам росії бракує достатньої кількості військ, це не заважає провокувати загрозу. Ескалації не уникнути.
23 червня, 17:30
Світ
Маленька балтійська республіка надала прихисток тисячам утікачам від війни. Українці серед них упевнено займають друге місце.
03 червня, 08:27
Опінії
Як грім серед ясного неба днями сталася чергова кремлівська провокація. Але згодом міністерство війни встигло все спростувати й заперечити.
26 травня, 13:00
Політика
Естонський центр «Uralic» виступив із несподіваним оголошенням, здивувавши громадськість. Україна не зникає з європейського порядку денного.
19 травня, 12:04
Світ
Маленька балтійська республіка готується до можливої російської агресії. У Таллінні знають, чим завершуються всі провокації Москви.
12 травня, 16:12
Світ
Після початку повномасштабної агресії, ініційованої Кремлем, маленька балтійська республіка теж відчула на собі наслідки путінських амбіцій.
21 квітня, 07:00