Наїжачений «зубами дракона» Мелітополь готується зустрічати визволителів

ВІЙНА
28.04.2023, 17:43
Наїжачений «зубами дракона» Мелітополь готується зустрічати визволителів

Російські окупаційно-терористичні сили перетворили друге за розмірами місто Запорізької області на свою тимчасову фортецю.

Відповідні кадри з околиць Мелітополя оприлюднили кремлівські пропагандисти на одному анонімних Telegram-каналів, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Московити показали, як виглядає облаштування їхньої першої лінії оборони на одній із ділянок посеред поля й зрублених заради облаштування шанців кількох лісопосадок уздовж автошляху Харків-Севастополь.

Як видно зі світлин, викладених нижче, крім уже звичних "зубів дракона" у 3 ряди на дальньому плані проглядається вкопана у землю бетонна споруда (ймовірно бліндаж або опорно-командний пункт – прим. ред.).

Окремо, за мінним полем і пірамідами, вирито не глибокий протитанковий рів, встановленого загородження з колючого дроту, відомого з часів Першої світової війни як "спіраль Бруно", – всім цим і намагатимуться вороги зупинити просування українських захисників.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що у південній частині Запорізької області російські окупанти вирили окопи посеред скотомогильника.

Наїжачений «зубами дракона» Мелітополь готується зустрічати визволителів_1
Наїжачений «зубами дракона» Мелітополь готується зустрічати визволителів_3
Наїжачений «зубами дракона» Мелітополь готується зустрічати визволителів_5
Наїжачений «зубами дракона» Мелітополь готується зустрічати визволителів_7
Наїжачений «зубами дракона» Мелітополь готується зустрічати визволителів_9
Читайте також:
Війна
Головна мета ворога не Вовчанськ, а Великий Бурлук у глибокому тилу Сил оборони України. Проте росіянам бракує всього для нового ривка.
06:05
Війна
Те, що не вдалося зеленському і єрмаку на початку 2022 року, вони реалізують у 2024
18 липня, 15:05
Війна
росія повертає собі території, відбиті Україною рік тому, за літнього контрнаступу
17 липня, 09:05
Війна
Головна проблема постійних поразок наших захисників на полі бою — брак особового складу і зброї. Навіть людоловство на вулицях не рятує.
08 липня, 19:34
Опінії
Саме формулювання вже подекуди використовувалося. І видається, що сприймається здебільшого, як суто самовбивчі атаки без сенсу й змісту.
28 червня, 07:10
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42