Назву для газети «Правда» Ленін украв в українців, – доктор наук Тарас Чухліб

ІСТОРІЯ
07.01.2022, 11:16
Назву для газети «Правда» Ленін украв в українців, – доктор наук Тарас Чухліб
Фото: Facebook

Більшовицькі окупанти ніколи не були винахідниками чи творцями, радше вмілими крадіями, котрі запозичували чуже, називаючи своїм.

Серед зухвало привласнених бандою Владіміра Ульянова (Лєніна) інтелектуальних продуктів є і назва газети "Правда", що наприкінці ХІХ століття виходила друком у Львові.

Про це свідчить відповідна фотокопія передовиці вказаного видання, оприлюднена на Facebook-сторінці вітчизняного доктора історичних наук Тараса Чухліба.

За його словами, головна газета спочилого у 1991 році СССР була один в один повторенням (дешевим мавпуванням – прим. ред.) львівської, не тільки за назвою, а й за логотипом.

«Як відомо, російські більшовики крали не тільки наші пісні у січових стрільців, олів'є у французів, Дєда Мороза в американського Санта-Клауса і багато чого іншого у всіх світових народів. Але ось нове відкриття! З 1867 року друкувався український часопис "Правда" у Львові, а більшовицька газета "Правда" почала виходити тільки з 1905 року більш-менш постійно. Це свідома і відверта крадіжка», – зазначив історик Тарас Чухліб.

Доктор наук також додає, що подібні викриття мають посприяти перемозі української правди над московською брехнею у багаторічній інформаційній війні.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", чинний Гадяцький міський голова свідомо саботує проведення декомунізації, бо сповідує антиукраїнські цінності.

Назву для газети «Правда» Ленін украв в українців, – доктор наук Тарас Чухліб_1
Читайте також:
Полтава
Після повторної окупації України у 1943-1944 роках, совєти відновили терор і репресії. Першими на ешафот відправили бранців в одностроях.
16 січня, 08:20
Історія
Цими днями 32 роки тому припинив своє існування Совєцький Союз. Химерно соціально-політичний проєкт більшовиків зазнав краху.
27.12.2023, 14:27
Політика
Його встановили за особистим наказом Сталіна й вирішили прибрати зі столиці після Революції Гідності.
09.12.2023, 11:25
Полтава
Валійського репортера, який першим розповів світові про Голодомор, увічнили у топоніміці Полтавщини. Рихарду Зорґе вказали на смітник.
09.10.2023, 20:04
Блоги
Ура-патріотизм на тлі війни – ніщо інше, як профанація пам'яті та відвертий плювок у полеглих Героїв. Досить займатися популізмом на крові!
17.09.2023, 18:45
Полтава
Добігає кінця голосування за нові назви для вулиць нашого міста, з яких нарешті мають щезнути імена і прізвища окупантів із Московії.
28.03.2023, 22:02