Назву для газети «Правда» Ленін украв в українців, – доктор наук Тарас Чухліб

ІСТОРІЯ
07 січня, 11:16
Назву для газети «Правда» Ленін украв в українців, – доктор наук Тарас Чухліб
Фото: Facebook

Більшовицькі окупанти ніколи не були винахідниками чи творцями, радше вмілими крадіями, котрі запозичували чуже, називаючи своїм.

Серед зухвало привласнених бандою Владіміра Ульянова (Лєніна) інтелектуальних продуктів є і назва газети "Правда", що наприкінці ХІХ століття виходила друком у Львові.

Про це свідчить відповідна фотокопія передовиці вказаного видання, оприлюднена на Facebook-сторінці вітчизняного доктора історичних наук Тараса Чухліба.

За його словами, головна газета спочилого у 1991 році СССР була один в один повторенням (дешевим мавпуванням – прим. ред.) львівської, не тільки за назвою, а й за логотипом.

«Як відомо, російські більшовики крали не тільки наші пісні у січових стрільців, олів'є у французів, Дєда Мороза в американського Санта-Клауса і багато чого іншого у всіх світових народів. Але ось нове відкриття! З 1867 року друкувався український часопис "Правда" у Львові, а більшовицька газета "Правда" почала виходити тільки з 1905 року більш-менш постійно. Це свідома і відверта крадіжка», – зазначив історик Тарас Чухліб.

Доктор наук також додає, що подібні викриття мають посприяти перемозі української правди над московською брехнею у багаторічній інформаційній війні.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", чинний Гадяцький міський голова свідомо саботує проведення декомунізації, бо сповідує антиукраїнські цінності.

Назву для газети «Правда» Ленін украв в українців, – доктор наук Тарас Чухліб_1
Читайте також:
Латвійські законотворці схвалили остаточну заборону на публічне використання на території країни так званої "георгіївської стрічки".
27.10.2021, 12:43
Що ми сьогодні знаємо про Самуї́ла Ейнгорна, Павлика Морозова та ідеї комсомольців.
21.09.2021, 16:05
У столиці демонтували пам’ятний знак на честь дружби Києва та Москви
06.09.2021, 16:25
Фруктова декомунізація продовжує торувати собі шлях українською топонімікою, зокрема й у Полтавській області.
06.09.2021, 08:08
Слава і козацькі традиції Запорозької Січі незнищенні, попри вікову окупацію України московськими загарбниками.
27.08.2021, 07:09
У нас же за 30 років комуністи, що вкрали, а що спустили в унітаз – як ту ж ядерну зброю.
29.07.2021, 17:00