Назву для газети «Правда» Ленін украв в українців, – доктор наук Тарас Чухліб

ІСТОРІЯ
07 січня, 11:16
Назву для газети «Правда» Ленін украв в українців, – доктор наук Тарас Чухліб
Фото: Facebook

Більшовицькі окупанти ніколи не були винахідниками чи творцями, радше вмілими крадіями, котрі запозичували чуже, називаючи своїм.

Серед зухвало привласнених бандою Владіміра Ульянова (Лєніна) інтелектуальних продуктів є і назва газети "Правда", що наприкінці ХІХ століття виходила друком у Львові.

Про це свідчить відповідна фотокопія передовиці вказаного видання, оприлюднена на Facebook-сторінці вітчизняного доктора історичних наук Тараса Чухліба.

За його словами, головна газета спочилого у 1991 році СССР була один в один повторенням (дешевим мавпуванням – прим. ред.) львівської, не тільки за назвою, а й за логотипом.

«Як відомо, російські більшовики крали не тільки наші пісні у січових стрільців, олів'є у французів, Дєда Мороза в американського Санта-Клауса і багато чого іншого у всіх світових народів. Але ось нове відкриття! З 1867 року друкувався український часопис "Правда" у Львові, а більшовицька газета "Правда" почала виходити тільки з 1905 року більш-менш постійно. Це свідома і відверта крадіжка», – зазначив історик Тарас Чухліб.

Доктор наук також додає, що подібні викриття мають посприяти перемозі української правди над московською брехнею у багаторічній інформаційній війні.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", чинний Гадяцький міський голова свідомо саботує проведення декомунізації, бо сповідує антиукраїнські цінності.

Назву для газети «Правда» Ленін украв в українців, – доктор наук Тарас Чухліб_1
Читайте також:
Опінії
Цей тиждень – останній перед 9 травня. Ця дата – серцевина "руского міра", її знищення потребує найбільше сили та відваги.
03 травня, 10:22
Світ
Адміністрація західнофінляндської муніципальної громади Турку вирішила демонтувати погруддя "вождю світовому пролетаріату".
30 квітня, 07:09
Світ
Російська "п'ята колона" з-поміж жителів Таллінна і Нарви опинилася у складному становищі, через дії кремлівського щура в Україні.
29 квітня, 08:37
Кримінал
Слуги Феміди Литовської республіки розпочали розгляд позову родичів жертв подій 13 січня 1991 року проти Міхаіла Горбачова.
28 березня, 21:24
Світ
Подвійні стандарти для корумпованої еліти країн ліберально-демократичного Заходу – норма, адже вона роками харчується з рук Кремля.
16 березня, 17:09
Світ
Латвійські законотворці схвалили остаточну заборону на публічне використання на території країни так званої "георгіївської стрічки".
27.10.2021, 12:43