Не пожежами єдиними: Якутія пішла під воду

СВІТ
14.07.2022, 09:12
Не пожежами єдиними: Якутія пішла під воду
Фото: Telegram

Поки набрані з усіх усюд ресурсної федерації російські окупанти тероризують Україну, регіони Сибіру палають і тонуть одночасно.

Такі відомості з якутського міста Верхоянськ на своєму Telegram-каналі виклав мандрівний блоґер Ілья Варламов, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, у Республіці Саха стався прорив греблі на річці Яна у зв'язку з чим істотно піднявся рівень води, спричинивши першу у цьому році велику повінь.

Регіональна влада вже запровадила режим надзвичайної ситуації, але мешканці Верхоянська та інших міст у річковій долині лишилися сам на сам зі стихією, бо рятувальники виконують борг перед росією в Україні в якості "гарматного м'яса".

Прикметно, що подібні "кари небесні" (масштабні лісові пожежі, повені чи навали сарани – прим. ред.) на теренах ресурсної федерації стаються дедалі частіше, ймовірно натякаючи на потребу нарешті розібратися у власних внутрішніх проблемах, припинивши лізти до сусідів.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", штучно зневоднений московитами український Донбас стає непридатним навіть для виживання.

Не пожежами єдиними: Якутія пішла під воду_1
вибір редакції
Читайте також:
Життя
Цілком імовірно, що у найближчий тиждень-два від геомагнітних бур не сховатися, – у людей болітиме голова, а емоції зашкалюватимуть.
17.07.2023, 18:34
Світ
Поки "глибинний російський народ" у пропагандистському екстазі покірно чекав на замороження Європи, біда прийшла безпосередньо в його хату.
13.01.2023, 13:00
Полтава
До 14 лютого на Полтавщині температура повітря стабільно триматиметься вище 0°C, що характерно для другої декади березня.
08.02.2022, 13:41
Світ
Історична повінь спричинила транспортний колапс у багатомільйонному Монтевідео – дощі затопили більшість міських вулиць і площ.
19.01.2022, 08:33
Полтава
Упродовж усього поточного тижня на території Полтавщини спостерігатиметься ускладнення погодних умов.
05.01.2022, 09:03