Не пожежами єдиними: Якутія пішла під воду

СВІТ
14 липня, 09:12
Не пожежами єдиними: Якутія пішла під воду
Фото: Telegram

Поки набрані з усіх усюд ресурсної федерації російські окупанти тероризують Україну, регіони Сибіру палають і тонуть одночасно.

Такі відомості з якутського міста Верхоянськ на своєму Telegram-каналі виклав мандрівний блоґер Ілья Варламов, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, у Республіці Саха стався прорив греблі на річці Яна у зв'язку з чим істотно піднявся рівень води, спричинивши першу у цьому році велику повінь.

Регіональна влада вже запровадила режим надзвичайної ситуації, але мешканці Верхоянська та інших міст у річковій долині лишилися сам на сам зі стихією, бо рятувальники виконують борг перед росією в Україні в якості "гарматного м'яса".

Прикметно, що подібні "кари небесні" (масштабні лісові пожежі, повені чи навали сарани – прим. ред.) на теренах ресурсної федерації стаються дедалі частіше, ймовірно натякаючи на потребу нарешті розібратися у власних внутрішніх проблемах, припинивши лізти до сусідів.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", штучно зневоднений московитами український Донбас стає непридатним навіть для виживання.

Не пожежами єдиними: Якутія пішла під воду_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
До 14 лютого на Полтавщині температура повітря стабільно триматиметься вище 0°C, що характерно для другої декади березня.
08 лютого, 13:41
Світ
Історична повінь спричинила транспортний колапс у багатомільйонному Монтевідео – дощі затопили більшість міських вулиць і площ.
19 січня, 08:33
Полтава
Упродовж усього поточного тижня на території Полтавщини спостерігатиметься ускладнення погодних умов.
05 січня, 09:03
Світ
Внаслідок стихії загинуло троє людей
02 січня, 18:10
Полтава
Але снігоприбиральної техніки не видно
28.12.2021, 18:58
Полтава
Комунальним і дорожнім службам Полтавщини слід уже зараз виходити на автошляхи для боротьби з зимовою негодою.
28.12.2021, 07:59