За крок до відновлення проросійської Австро-Угорщини

СВІТ
02.02.2023, 21:00
За крок до відновлення проросійської Австро-Угорщини
Фото: Twitter

Відень і Будапешт вирішили зміцнити двосторонні зв'язки на тлі геноцидної війни в Україні, воліючи не протистояти агресії РФ.

Таку думку на своїй публічній Twitter-сторінці виклав колишній директор Служби оборонної розвідки Фінляндії Пекка Товері, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Заслужений розвідник і військовий аналітик із Гельсинкі стверджує, що міністри Клаудія Таннер та Кріштоф Салай-Бобровніцки підігрують Владіміру Путіну, відмовляючи Володимиру Зеленському у збройній допомозі.

«Яка ганьба для решти Європи. Хоча, немає чому дивуватися, адже до свого розпаду у 1918 році Австро-Угорщина була декадентською та корумпованою імперією. Мабуть, традиції досі шанують. Тепер же напозір незалежні Австрія та Угорщина домовилися не відправляти зброю в Україну. O tempora, o mores», – прокоментував ситуацію Пекка Товері.

Водночас він уточнює, що урядовці-популісти з Відня і Будапешта просто воліють зберегти владу у своїх країнах, а тому маніпулюють свідомістю власних виборців, які "хочуть миру за всяку ціну", навіть, якщо це буде знищення України Росією.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що хитрий лис американської дипломатії Генрі Кіссинджер знову виліз зі своєї конури й повчає світ бути поблажливими до агресора.

Читайте також:
Політика
Туреччина закликала НАТО уникати того, щоб будь-яка координація допомоги «створювала враження активнішого залучення Альянсу у конфлікт»
08 червня, 11:34
Політика
Посадовці з Великої Британії та ще двох союзників Парижа висловили занепокоєння щодо запрошення представника московії
17 травня, 18:14
Світ
Америка, що роками забезпечує грошима і зброєю сіоністську окупацію Палестини, проти геополітичної суб'єктності палестинського народу.
04 квітня, 19:18
Світ
Люди від природи завжди хочуть тримати голову глибоко у піску наче ті страуси. А ще краще — у мармеладі.
01 квітня, 19:31
Війна
Після візиту яструба миру Джейка Саллівана до Києва виявилося, що не КНР стане на захист РФ, а США. За океаном уже готують «ніжки Байдена».
24 березня, 09:33
Війна
Черговий «яструб миру» з берегів Потомаку пропонує зійтися жертві з агресором «десь посередині». Про наслідки цього у Вашинґтоні не думають.
05 березня, 14:56