За крок до відновлення проросійської Австро-Угорщини

СВІТ
02 лютого, 21:00
За крок до відновлення проросійської Австро-Угорщини
Фото: Twitter

Відень і Будапешт вирішили зміцнити двосторонні зв'язки на тлі геноцидної війни в Україні, воліючи не протистояти агресії РФ.

Таку думку на своїй публічній Twitter-сторінці виклав колишній директор Служби оборонної розвідки Фінляндії Пекка Товері, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Заслужений розвідник і військовий аналітик із Гельсинкі стверджує, що міністри Клаудія Таннер та Кріштоф Салай-Бобровніцки підігрують Владіміру Путіну, відмовляючи Володимиру Зеленському у збройній допомозі.

«Яка ганьба для решти Європи. Хоча, немає чому дивуватися, адже до свого розпаду у 1918 році Австро-Угорщина була декадентською та корумпованою імперією. Мабуть, традиції досі шанують. Тепер же напозір незалежні Австрія та Угорщина домовилися не відправляти зброю в Україну. O tempora, o mores», – прокоментував ситуацію Пекка Товері.

Водночас він уточнює, що урядовці-популісти з Відня і Будапешта просто воліють зберегти владу у своїх країнах, а тому маніпулюють свідомістю власних виборців, які "хочуть миру за всяку ціну", навіть, якщо це буде знищення України Росією.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що хитрий лис американської дипломатії Генрі Кіссинджер знову виліз зі своєї конури й повчає світ бути поблажливими до агресора.

Читайте також:
Блоги
Кирило Шевченко готується до суду в Австрії, де НАБУ та САП будуть вимагати його екстрадиції в Україну.
14 вересня, 16:42
Опінії
Поки румуни поводять себе як дорослі, ми ж знов інфантильно чекаємо дива. Але дійсність така, що НАТО не буде за нас воювати проти РФ.
07 вересня, 19:06
Війна
"На жаль, війна, яка триває вже 1,5 року, ще триває. На горизонті також немає обнадійливої ​​перспективи миру"
05 вересня, 14:44
Світ
Прокурор звинувачує експрезидента у шахрайстві
31 серпня, 11:06
Світ
Німецькі політики прокоментували ідею надання Києву ракет Taurus з обмеженням дії
14 серпня, 08:29
Світ
Попри тиск американців в особі міністра оборони Ллойда Осітна президент Абдул Фаттах ас-Сісі не захотів підтримувати нашу боротьбу проти РФ.
12 серпня, 18:45