За крок до відновлення проросійської Австро-Угорщини

СВІТ
02 лютого, 21:00
За крок до відновлення проросійської Австро-Угорщини
Фото: Twitter

Відень і Будапешт вирішили зміцнити двосторонні зв'язки на тлі геноцидної війни в Україні, воліючи не протистояти агресії РФ.

Таку думку на своїй публічній Twitter-сторінці виклав колишній директор Служби оборонної розвідки Фінляндії Пекка Товері, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Заслужений розвідник і військовий аналітик із Гельсинкі стверджує, що міністри Клаудія Таннер та Кріштоф Салай-Бобровніцки підігрують Владіміру Путіну, відмовляючи Володимиру Зеленському у збройній допомозі.

«Яка ганьба для решти Європи. Хоча, немає чому дивуватися, адже до свого розпаду у 1918 році Австро-Угорщина була декадентською та корумпованою імперією. Мабуть, традиції досі шанують. Тепер же напозір незалежні Австрія та Угорщина домовилися не відправляти зброю в Україну. O tempora, o mores», – прокоментував ситуацію Пекка Товері.

Водночас він уточнює, що урядовці-популісти з Відня і Будапешта просто воліють зберегти владу у своїх країнах, а тому маніпулюють свідомістю власних виборців, які "хочуть миру за всяку ціну", навіть, якщо це буде знищення України Росією.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що хитрий лис американської дипломатії Генрі Кіссинджер знову виліз зі своєї конури й повчає світ бути поблажливими до агресора.

Читайте також:
Війна
Ресурсна федерація московії може припинити активні бойові дії, тимчасово зупинившися на вже загарбаних українських територіях.
20 березня, 17:43
Опінії
От в Індії переконані, що РФ під час війни стала тільки сильнішою. А у Мексиці, що Україні варто нарешті припинити чинити опір агресору...
17 березня, 17:55
Економіка
На другий рік широкомасштабної воєнної агресії проти України, Росія встояла економічно, налагодивши "тіньові постачі" з країн-сусідів.
04 лютого, 20:44
Опінії
«Мы пытались высрать отношения с Западом, и с НАТО», – ось чи не єдиний зафіксований випадок, коли Владімір Путін сказав правду...
29.10.2022, 08:45
Опінії
Світить і поліцай
27.10.2022, 13:55
Опінії
Загартований у політичній боротьбі всередині ФРН канцлер Олаф Шольц лишається вірним спадку своїх попередників. Дива від Берліну не чекаймо.
14.10.2022, 18:34