Неповнолітнього українця побили в Ірландії

КРИМІНАЛ
28.08.2022, 08:45
Неповнолітнього українця побили в Ірландії
Фото: Delfi

Правоохоронці підозрюють у злочині на ґрунті етнічної та національної ненависті російськомовних вихідців із Латвії або Литви.

Такі відомості з посиланням на результати попереднього досудового слідства оприлюднило видання "Westmeath Independent", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що інцидент стався у місті Маллінґар, де на пару підлітків з Україну скоєно груповий напад: 14-річному хлопцеві зламали щелепу, його шпиталізували у Дублін.

Сім'я постраждалого українця вважає, що на нього напали через національність, оскільки зловмисники, зважаючи ударів по тілу, викрикували російською лайливі образи, тому звертатиметься до суду.

«Затримано 6 підозрюваних осіб, які приїхали до Ірландії з Латвії та Литви й раніше не були помічені у вчиненні правопорушень. Наразі справа перебуває на стадії розслідування, опитуються свідки та учасники події», – прокоментували в ірландській поліції.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", росіяни та їхні маріонетки з терористичного угруповання "ДНР" здійснюють шалений тиск на тих, хто лишився у зруйнованому Маріуполі.

Читайте також:
Кримінал
Зловмисник напав на священнослужителів у двох церквах — Сан-Ісідро та Нуестра-Сеньора-де-Ла-Пальма на півдні Іспанії.
26 січня, 20:13
Кримінал
Витвори релігійно-церковного мистецтва, викрадені невстановленими правопорушниками, тепер докази у кримінальному проваджені.
06.11.2022, 19:45
Кримінал
18-річну мешканку прифронтового міста Бахмут підозрюють у передачі окупантам координат місць дислокації Сил оборони України.
12.06.2022, 21:45
Кримінал
Громадянку Естонської республіки Герлі Мутсо позбавили волі на 8,5 років через причетність до спеціальних служб комуністичного Китаю.
06.06.2022, 21:43
Економіка
Кремлівська загарбницька орда остаточно перейшла до тактики випаленої землі на тимчасово окупованій території Півдня і Сходу України.
16.03.2022, 21:45
Війна
Поплічників кремлівського агента і розпалювача війни Анатолія Шарія упіймали при спробі вчинити воєнний злочин.
28.02.2022, 17:16