Нетаньягу цементує ізраїльську диктатуру за російським зразком

ПОЛІТИКА
27 серпня, 18:55
Нетаньягу цементує ізраїльську диктатуру за російським зразком
Фото: Google

Понад 100 тисяч осіб вийшли на вулиці Тель-Авіва проти узурпації влади чинним прем'єр-міністром, який насаджує авторитарну судову реформу.

Такі відомості з Ізраїля із посиланням на авторитетне міжнародне видання "National Independent" оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що розгнівані діями Беньяміна Нетаньягу громадяни вимагають від влади країни припинити впроваджувати антидемократичну реформу судочинства.

На думку більшості протестувальників, які встигли оточити й закидати гнилими овочами з камінням маєток прем'єр-міністра, – голова уряду мавпує ганебні практики азійських диктатур.

Сам політик за попередніми даними перебуває у Тель-Авіві, де розраховує перечекати громадське обурення та все ж таки ухвалити непопулярну реформу попри всенародні демонстрації.

Прикметно, але проти узурпації влади виступають не тільки етнічні євреї, а й араби (не палестинці, але громадяни Ізраїлю – прим. ред.), бо тоді Нетаньягу вчинятиме позасудові розправи й над політичними опонентами.

Слід також додати, що уряд цієї близькосхідної країни давно не є демократичним, незалежно від імені та прізвища прем'єр-міністра, бо переслідування і геноцид палестинців перестали впливати на електоральні рейтинги.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що США повинні були б винайти Ізраїль, якби його не існувало сьогодні; так і сталося.

Нетаньягу цементує ізраїльську диктатуру за російським зразком_1
Читайте також:
Опінії
Як влучно сказав Михайло Грушевський: «Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна». Зе-команді потрібні ресурси та гроші.
06 грудня, 07:12
Політика
Зеленський за час російського вторгнення заплатив за свої «ЗелеМарафони» більше 1 мільярда гривень.
04 грудня, 10:48
Новини
Поточний курс нашої влади українців не те щоб влаштовує, але радикальні внутрішньополітичні зміни лякають більше
29 листопада, 19:37
Кримінал
Судді Єрмака-Зеленського секретять всі справи, покази в яких мають відношення до державної зради Єрмака-Зеленського.
29 листопада, 13:00
Опінії
Як добре, що Україна є демократичною правовою державою, де народ є сам обирає собі чиновників...
21 листопада, 22:00
Опінії
Невже у владі справді переконані, що війна спише абсолютно все? Не спише, швидше навпаки. Але ще є час схаменутися.
17 листопада, 13:45