Нетаньягу цементує ізраїльську диктатуру за російським зразком

ПОЛІТИКА
27.08.2023, 18:55
Нетаньягу цементує ізраїльську диктатуру за російським зразком
Фото: Google

Понад 100 тисяч осіб вийшли на вулиці Тель-Авіва проти узурпації влади чинним прем'єр-міністром, який насаджує авторитарну судову реформу.

Такі відомості з Ізраїля із посиланням на авторитетне міжнародне видання "National Independent" оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що розгнівані діями Беньяміна Нетаньягу громадяни вимагають від влади країни припинити впроваджувати антидемократичну реформу судочинства.

На думку більшості протестувальників, які встигли оточити й закидати гнилими овочами з камінням маєток прем'єр-міністра, – голова уряду мавпує ганебні практики азійських диктатур.

Сам політик за попередніми даними перебуває у Тель-Авіві, де розраховує перечекати громадське обурення та все ж таки ухвалити непопулярну реформу попри всенародні демонстрації.

Прикметно, але проти узурпації влади виступають не тільки етнічні євреї, а й араби (не палестинці, але громадяни Ізраїлю – прим. ред.), бо тоді Нетаньягу вчинятиме позасудові розправи й над політичними опонентами.

Слід також додати, що уряд цієї близькосхідної країни давно не є демократичним, незалежно від імені та прізвища прем'єр-міністра, бо переслідування і геноцид палестинців перестали впливати на електоральні рейтинги.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що США повинні були б винайти Ізраїль, якби його не існувало сьогодні; так і сталося.

Нетаньягу цементує ізраїльську диктатуру за російським зразком_1
Читайте також:
Полтава
Громада за громадою Полтавщини слуги олігархічного проєкту «Довіра» підминають під себе. Рейдерське захоплення області триває.
09 липня, 13:47
Політика
Як Єрмак став головною людиною для Зеленського.
25 червня, 11:05
Опінії
В умовах тотальної війни це небезпечніше, ніж диктатура, і точно гірше, ніж демократія.
21 червня, 09:32
Позиція
Політтехнологи Єрмака заявили, що путін знову визнає Зеленського «легітимним».
15 червня, 12:09
Політика
Олександр Масюк оголосив, що йде в президенти.
08 червня, 10:05
Політика
Верховна рада України не розглядатиме законопроєкт щодо створення Військової поліції
05 червня, 18:55