Невідомі порушники нарубали ліс поблизу Гадяча

ПОЛТАВА
03 червня, 12:36
Невідомі порушники нарубали ліс поблизу Гадяча

Комусь війна і захист України від зовнішнього ворога на фронті, а комусь у тилу непогано живеться. Дерева нищать, кишені від грошви пухнуть.

Відповідні кадри із місця надзвичайної події оприлюднила громадський інспектор з охорони довкілля пані Анна Шандра. За фактом вчинення вищевказаних дій була написана заява до Національної поліції.

Зазначається, що колоди 104 колоди породи сосни діаметром 20-60 см довжиною 4-4,6 м без бирок і маркування виявлено у межах Краснолуцької громади неподалік Гадяча. Крім того, на території не відведеній для зберігання деревини, було складено дрова різних порід (~ 20 м³).

«Мешканці села повідомили громадського інспектора про інцидент 1 червня. На місце було викликано слідчо-оперативну групу Миргородського районного управління Національної поліції. Зараз відкрито провадження за статтею 246 Кримінального кодексу України», — прокоментувала пані Анна Шандра.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що «Слуги урода» свідомо знищують українські ліси. Вони прикриваються імунітетом, працюючи на російський окупаційно-терористичний режим.

Невідомі порушники нарубали ліс поблизу Гадяча_1
Читайте також:
Кримінал
Сіоністська агентура давно працює за межами державного утворення Ізраїль. Головна мета — підкуп і збір компромату на потенційних ворогів.
28 червня, 19:25
Кримінал
Власники паспортів із двоголовою куркою — не бажані гості в азійській монархії. Їх відловлюватимуть і каратимуть за кожне порушення.
06 червня, 08:20
Кримінал
Засуджений за передачу окупантам даних про розташування наших захисників житель Слов'янська, відсидить лише 8 років. Він визнав свою вину.
17 квітня, 07:01
Кримінал
За минулий тиждень організована злочинність під стягами ісламу завдали одразу трьох ударів. Північ країни небезпечна для відвідування.
11 березня, 08:27
Кримінал
Чоловік закликав до повалення конституційного ладу в Україні. Тепер йому загрожує обмеження волі на строк від 8 років із конфіскацією майна.
13 лютого, 21:42
Кримінал
У Лондоні прямо із вуличного стовпа на очах юрби вкрали одну із робіт художника Бенксі. Середня вартість його творів — від $30-50 тисяч.
24.12.2023, 12:04