Ніхто краще не захистить права українців за нас самих

Опінії
08.08.2022, 19:56
Ніхто краще не захистить права українців за нас самих
Фото: Facebook

Затямте: тільки ми можемо відстояти себе й свою країну. Тільки у наших силах і у наших руках доля нашої Батьківщини!

(Текст подано в оригіналі без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики. Увага! Присутня нецензурна лексика).

Чимало українців питають: що ми можемо зробити, щоби не допустити узурпації? Що можна зробити проти потужної роспропаганди, особливо в умовах воєнного часу?

Відповідь очевидна: суспільний тиск і розголос. Критика відвертої фігні та зловорожих намірів.

Режим бордер-коллі, коли наші видатні лідери, то хочуть скопіпастити тут Білорусь, позаглядати в очі Сі Цзіньпіну чи плюнути в очі Заходу, бо грошей не дають просто так, без реформ. Бордер-коллі заганяють овець у стійло, як би не пручалися окремі барани, які мріяли про поцілунки з вовками.

Яскравий приклад, що це робе – потужний ляпас українців "Amnesty International". На шпальтах "The ​​Times" виклали статтю, де названо скандальний звіт "Amnesty International" російською пропагандою.

Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сімонс теж заступилася за Україну, а це важливий репутаційний ляпас "Amnesty International" у світі. Натомість очільниця українського офісу "Amnesty International" – Оксана Покальчук – звільнилася і написала вибачення і це добре.

Бажаю їй знайти нову роботу і проявити себе краще; хоча треба відмітити, що у неї в самої личко в пушку. І свого часу вона захищала... Бузину у 2018 році.

Тому велика подяка кожному українцю, який писав про "Amnesty International" і до його брехливих представниць у Facebook, Instagram, Twitter. Настирність і захист своїх прав робе!

Я хочу, щоби ми раз і назавжди зрозуміли, що ніхто краще не захистить права українців як українці. Як наш постійний ляпас, лівий хук і нокаут різноманітним корисним ідіотам і російським консервам, а відтак маємо палко крізь біль полюбити себе.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Агресивна війна геноцидного типу Росії проти України не популярна у світі, дії Москви не схвалюють 57% населення світу.
06 травня, 20:41
Війна
Кілька днів поспіль головною темою західної преси є донесення до громадськості того, скільки в Україні утилізовано російських загарбників.
03 лютого, 17:00
Політика
Кожен бачить і чує те, що хоче бачити й чути; в Україні таких вдосталь. Тá після 24.II.2022 нам потрібні критичне мислення і здоровий глузд.
29 січня, 07:01
Політика
Ще не закінчилася війна, а раціональний планктон уже фантазує про поживу на виборах. Коли, де, як, – над цими ніхто не замислюється.
28 січня, 06:59
Війна
За кілька тижнів РФ готує нову ескалацію, але нині потребує оперативної паузи, тому й прагне схилити Україну і Захід до укладення перемир'я.
18.10.2022, 19:45
Війна
Таджики розпочали сезон полювання на росіян у РФ. Дарма, що це лише одиничний випадок на одному військових полігонів поблизу Білгорода.
17.10.2022, 07:00