Німецький уряд закликав Резнікова наслідувати досвід Габека

ПОЛТАВА
19.05.2023, 18:16
Німецький уряд закликав Резнікова наслідувати досвід Габека
Фото: Bild

Вітчизняний міністр оборони та всіх корупційних схем у галузі національної безпеки поки ніяк не прокоментував пропозицію з Берліна.

На тижні німецький міністр економіки та фінансів Роберт Габек звільнив свого підлеглого статс-секретар Патрик Ґрайхена після корупційного скандалу.

Такі відомості із посиланням на журналістське розслідування впливового авторитетного видання "Bild" передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, торік у листопаді вищезгаданий чиновник затвердив фінансову допомогу кільком проєктам, які він власноруч помітив такими, котрі "заслуговують всебічної підтримки уряду".

«Серед багатьох у списку була ініціатива берлінської екологічної організації "BUND". У раді директорів "BUND", як виявилося пізніше, перебуває сестра статс-секретаря – Верена Ґрайхен. Після розголосу у пресі міністр Габек упродовж кількох тижнів захищав свого підлеглого.

Зокрема, 10 травня у прямому етері одного із телеканалів він сказав, що "не готовий жертвувати своїми людьми заради примх виборців і журналістів". Це сталося, всупереч тому, що раніше Габеку докладно доповіли про обставини корупційної справи. За словами міністра економіки, первісна юридична експертиза показала, що у цій ситуації потрібне додаткове розслідування.

Лише 16 травня на слуханнях у Бундестазі пан Габек визнав, що припустився помилки. Міністр вибачився публічно за те, що почав захищати свого підлеглого, вимагаючи від Ґрайхена добровільно піти з посади», – йдеться у розслідуванні журналістів видання "Bild".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, "міністр Яйцев", Володимир Зеленський, Андрій Єрмак та інші корупціонери продовжують обкрадати воюючу Україну.

Читайте також:
Політика
Державний інспектор Львівської митниці Юлія Дрига, яка засвітила одяг і аксесуари вартістю $8 тис., нічого з цього не внесла до декларації.
вчора, 15:09
Політика
Обсяг відмивання грошей завдяки агроекспорту перевищив $7 млрд.
12 квітня, 11:12
Політика
«Зерновий коридор» може зникнути через масову корупцію в Держпродспоживслужбі
12 квітня, 09:04
Кримінал
Унаслідок реалізації схеми бюджету завдано збитків на суму 159,5 млн гривень.
11 квітня, 18:41
Кримінал
ВАКС продовжив до 26 травня строк дії обов'язків, покладених на колишнього голову Полтавської ОДА Валерія Головка.
11 квітня, 15:18
Кримінал
Державі завдано збитків на 26 млн грн
11 квітня, 09:24