Німецький уряд закликав Резнікова наслідувати досвід Габека

ПОЛТАВА
19 травня, 18:16
Німецький уряд закликав Резнікова наслідувати досвід Габека
Фото: Bild

Вітчизняний міністр оборони та всіх корупційних схем у галузі національної безпеки поки ніяк не прокоментував пропозицію з Берліна.

На тижні німецький міністр економіки та фінансів Роберт Габек звільнив свого підлеглого статс-секретар Патрик Ґрайхена після корупційного скандалу.

Такі відомості із посиланням на журналістське розслідування впливового авторитетного видання "Bild" передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, торік у листопаді вищезгаданий чиновник затвердив фінансову допомогу кільком проєктам, які він власноруч помітив такими, котрі "заслуговують всебічної підтримки уряду".

«Серед багатьох у списку була ініціатива берлінської екологічної організації "BUND". У раді директорів "BUND", як виявилося пізніше, перебуває сестра статс-секретаря – Верена Ґрайхен. Після розголосу у пресі міністр Габек упродовж кількох тижнів захищав свого підлеглого.

Зокрема, 10 травня у прямому етері одного із телеканалів він сказав, що "не готовий жертвувати своїми людьми заради примх виборців і журналістів". Це сталося, всупереч тому, що раніше Габеку докладно доповіли про обставини корупційної справи. За словами міністра економіки, первісна юридична експертиза показала, що у цій ситуації потрібне додаткове розслідування.

Лише 16 травня на слуханнях у Бундестазі пан Габек визнав, що припустився помилки. Міністр вибачився публічно за те, що почав захищати свого підлеглого, вимагаючи від Ґрайхена добровільно піти з посади», – йдеться у розслідуванні журналістів видання "Bild".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, "міністр Яйцев", Володимир Зеленський, Андрій Єрмак та інші корупціонери продовжують обкрадати воюючу Україну.

Читайте також:
Кримінал
САП збирається оголосити в розшук звинуваченого в корупції депутата Трубіцина
07:35
Політика
Нового голову Верховного Суду Кравченка обрали 13 суддів, які взяли хабарі разом зі звільненим колишнім головою Князєвим, - Бутусов
27 травня, 12:15
Політика
Фірма подруги ексголови Дніпропетровської ОВА Резніченка отримала ще 250 мільйонів на дороги
27 травня, 09:10
Політика
Закарпатський «Шлях» став вікном у Європу для відомих політиків, їхніх родичів та друзів
26 травня, 12:45
Новини
Олексія Басана обвинувачують у нецільовому використанні майже 29 млн грн при будівництві доріг на Полтавщині
26 травня, 09:15
Виміри
Дружина очільника БЕБ продає заводам Укрзалізниці деталі з подвійною націнкою
26 травня, 09:01