Низка автошляхів Карлівського району потребує невідкладного ремонту

ПОЛТАВА
07.07.2020, 09:27
Низка автошляхів Карлівського району потребує невідкладного ремонту

Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.

Таку інформацію з місця огляду чиновниками автошляхів у напрямках Карлівка-Максимівка і Карлівка-Федорівка нещодавно оприлюднили на офіційному сайті районної державної адміністрації.

Зазначається, що стан дорожнього покриття не відповідає експлуатаційним нормам, адже на вказаних ділянках виявлено значну кількість вибоїн і зафіксовано процес ерозії узбіч.

«У зв’язку з тим, що коштів на капітальний ремонт автошляхів нашого району не передбачено, єдиною альтернативою для покращення стану дорожнього покриття є фрезерування та накладання вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші. Окремо буде здійснено розчищення узбіч від порослі, яка створює аварійну ситуацію», — наголосили у пресслужбі Карлівської РДА.

Підкреслюється, що розв'язання виявлених проблемних питань щодо невідкладної реконструкції автошляхів доручено представникам Агентства місцевих доріг і БО "Райагробуд".

вибір редакції
Читайте також:
Безпека на дорозі залежить від усіх учасників руху, але здебільшого – від автомобілістів.
28 жовтня, 13:49
Назагал чверть усього бюджету України буде освоєно Укравтодором.
04 квітня, 14:42
Сьогодні в Полтавського районі розпочалося будівництво на автошляху «Дніпро-Решетилівка».
11 березня, 11:15
Гроші вкрали, але ви тримайтеся там.
12 лютого, 12:13
Стамбульську будівельну корпорацію "Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş." визнано переможцем у тендері на побудову нового мосту у Кременчуці.
06 лютого, 12:37
Загалом за цією бюджетною програмою перерозподілили 104,752 млн грн.
27.10.2020, 17:08