Низка автошляхів Карлівського району потребує невідкладного ремонту

ПОЛТАВА
07 липня, 09:27
Низка автошляхів Карлівського району потребує невідкладного ремонту

Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.

Таку інформацію з місця огляду чиновниками автошляхів у напрямках Карлівка-Максимівка і Карлівка-Федорівка нещодавно оприлюднили на офіційному сайті районної державної адміністрації.

Зазначається, що стан дорожнього покриття не відповідає експлуатаційним нормам, адже на вказаних ділянках виявлено значну кількість вибоїн і зафіксовано процес ерозії узбіч.

«У зв’язку з тим, що коштів на капітальний ремонт автошляхів нашого району не передбачено, єдиною альтернативою для покращення стану дорожнього покриття є фрезерування та накладання вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші. Окремо буде здійснено розчищення узбіч від порослі, яка створює аварійну ситуацію», — наголосили у пресслужбі Карлівської РДА.

Підкреслюється, що розв'язання виявлених проблемних питань щодо невідкладної реконструкції автошляхів доручено представникам Агентства місцевих доріг і БО "Райагробуд".

Читайте також:
Загалом за цією бюджетною програмою перерозподілили 104,752 млн грн.
27 жовтня, 17:08
Великий будівничий проєкт мостової переправи через Ботнічну затоку між містами Вааса і Умео потребуватиме значного фінансування.
25 липня, 18:48
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
У межах Опішнянської об'єднаної територіальної громади невдовзі може з'явитися нова дорога.
03 червня, 10:32
Дорожники Полтавщини прибрали 90 км території уздовж траси «Полтава-Олександрія».
24 березня, 15:30
Подаємо перші офіційно підтверджені ЦВК результати місцевих виборів-2020 на Полтавщині.
17:05