На Росії навіть школярі стали рейковими партизанами

ВІЙНА
30.01.2023, 19:09
На Росії навіть школярі стали рейковими партизанами
Фото: Telegram

А дорослі досі вірять у "благородні" цілі горезвісного кремлівського "визволення" вигаданого пропагандистами "народу Донбасу".

У ніч проти 30 січня на одному зі стратегічних перегонів у Московській області на Курському напрямку було пошкоджено залізничну колію, якою транспортували російське військо і техніку до України.

Як виявилося, винуватцями стали місцеві неповнолітні учні одного з навчальних закладів, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на рупор кремлівської пропаганди "ТАСС".

Трьох школярів з одного 8-го класу не названої школи вже затримали карателі з лав ФСБ РФ, як кажуть, "по гарячих слідах"; наразі діти перебувають у буцегарні для неповнолітніх.

За твердженням кремлівських пропагандистів, вказані рейкові партизани не входять до якогось організованого угруповання чи руху опору, а діяли на власний страх і розсуд.

Натомість у пресслужбі московського регіонального управління ФСБ наголошують, «зловмисникам за пошкодження залізничних колій невідомі пообіцяли заплатити значну суму грошових коштів; координація здійснювалася через соціальну мережу Telegram».

Поки силовики поспіхом кваліфікували вчинені дітьми дії як "теракт" і "диверсія", за які російським карним псевдозаконодавством передбачено довічне ув'язнення, судді вирішують долю затриманих.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що в окупованій московитами Мокша-Ерзянській автономії (так звана Республіка Мордовія) днями засудили рейкового партизана.

Читайте також:
Війна
Залізнична інфраструктура українського Півдня (Херсонщини та Запоріжжя) тимчасово обслуговує окупаційно-терористичний контингент РФ.
06.08.2023, 20:57
Історія
Відремонтовані дороги – дуже велика кількість врятованих життів, вчасна евакуація поранених і доставка боєкомплекту на передову...
13.10.2022, 08:09
Полтава
Зранку 21 грудня 52 одиниці техніки виїхали на автошляхи Полтавщини, щоби здолати наслідки нічного снігопаду.
21.12.2021, 12:45
Полтава
Агентство місцевих доріг Полтавської області впритул не бачить багаторічну відсутність асфальту на автошляхах Карлівської громади.
17.12.2021, 11:12
Життя
Безпека на дорозі залежить від усіх учасників руху, але здебільшого – від автомобілістів.
28.10.2021, 13:49
Кримінал
Назагал чверть усього бюджету України буде освоєно Укравтодором.
04.04.2021, 14:42