Фронтовик ЗСУ: немає логістики – немає армії

ІСТОРІЯ
13.10.2022, 08:09
Фронтовик ЗСУ: немає логістики – немає армії
Фото: Facebook

Відремонтовані дороги – дуже велика кількість врятованих життів, вчасна евакуація поранених і доставка боєкомплекту на передову...

Ті, хто волає у три горла – «Не на часі закривати небо асфальтом», – нічого не тямлять у війні. Можливості нашої армії залежать від можливостей тилу, де дуже високу роль грає швидке безперебійне постачання всього необхідного.

Але ж ні, розвеселі клоуни (партійну приналежність кожного з них називати не буду принципово) вважають, що дороги на війні не потрібні. Та ви що?!

Римляни, які мали неабиякий хист у війні, дороги будували від краю і до краю імперії. Перси всю Передню Азію дорогами вкрили для швидкості передачі відомостей і перекидання своїх армад.

Навіть монґоли, і ті всю свою імперію всіяли шляхами та "ямами". Німці, за прикладом італійців, автобани будували тисячами кілометрів для зручності перекидання військ.

Сунь Цзи, бодай йому коромисло у ребро, тільки й говорить про важливість доріг. Однак нашим "ура-патріотам" цей досвід до одного місця, адже влада нібито «неодмінно нагріє руки на дорожніх грошах»; сміх та й годі.

P.S. Особисто я не прихильник ні чинної, ні попередньої влади, але!.. Але спробуйте швидко й акуратно евакуювати пораненого чи  хворого поганими дорогами, де хвилина затримки вартує життя, тож просто поміркуйте над цим.

Автор – Олександр Писаревський, ветеран АТО/ООС і боєць підрозділу Територіальної оборони міста Дніпро

Читайте також:
Війна
А дорослі досі вірять у "благородні" цілі горезвісного кремлівського "визволення" вигаданого пропагандистами "народу Донбасу".
30 січня, 19:09
Полтава
Зранку 21 грудня 52 одиниці техніки виїхали на автошляхи Полтавщини, щоби здолати наслідки нічного снігопаду.
21.12.2021, 12:45
Полтава
Агентство місцевих доріг Полтавської області впритул не бачить багаторічну відсутність асфальту на автошляхах Карлівської громади.
17.12.2021, 11:12
Життя
Безпека на дорозі залежить від усіх учасників руху, але здебільшого – від автомобілістів.
28.10.2021, 13:49
Кримінал
Назагал чверть усього бюджету України буде освоєно Укравтодором.
04.04.2021, 14:42
Полтава
Сьогодні в Полтавського районі розпочалося будівництво на автошляху «Дніпро-Решетилівка».
11.03.2021, 11:15