Нова фронтова напасть — російські АГС завдають масових уражень нашим захисникам

ВІЙНА
17 березня, 09:37
Нова фронтова напасть — російські АГС завдають масових уражень нашим захисникам
Фото: Facebook

Чим далі від передової, тим більше їздять автівки, які вкрай потрібні воїнам. Транспорт нині справді на вагу золота для евакуації поранених.

На тижні, що минає, скинув побратим запис розмови між їхнім ротним медиком і бійцем на позиції. Отже, хлопець отримав поранення — московитська потороч з АГСа накрила. 

Наш боєць просить евакуації, каже, що весь у крові. Медик йому доводить, що не може АГС спричинити критичну кровотечу, просить знайти звідки кров тече, тоді боєць уже мало не плаче:

Я не знаю звідки! У мене вся голова, в крові, бо в лице влучило кілька осколків! У мене руки посічені. Я увесь в крові. Не можу знайти звідки тече!

Так хай хтось, хто поруч гляне!

Нема нікого! Вбиті всі! Я один тут!

Медик зривається з помічником, біжить туди... Вранці тільки пробилася заміна на ту позицію — от вона всіх і відправила у тил... у мішках 7 тіл: і того пораненого, і медика, і помічника, і всіх, хто там тримав оборону.

Позавчора опівночі слухали по рації майже такі самі переговори.  Комвзводу просить евакуювати поранених: два легких, один важкий; його умовляють дочекатися ранку.

Та до ранку важкий точно не дотягне і нікому з ним поратись, бо медик взводу — мертвий, медик роти не дійшов. З множинними осколковими пораненнями, непритомний поїхав на Запоріжжя.

Транспорту нема... Хотіли ми рвонуть, так їхати нема чим. Пікап ґиґнув остаточно і навряд вже повернеться у стрій, а «Volkswagen» там, при всьому бажанні, не пройде.

Оце тільки тепер  евакуювали... Важкий помер ще на світанку, один легкий став важким, комвзводу більше нема. Останній кадровий охвіцир у роті був, а з ним ще двох повезли у морг.

Той же приятель, що запис скинув пише, що перед його позиціями вже 50 московитських трупів лежить, а вони все одно ломляться, як навіжені! По позиціях батальйону — на три кілометри фронту (уявіть!) 58 FPV за добу прилетіло.

Яка, нахєр, Даша?! Яка, нахєр, ставрида з оселедцями?! Яка Соловій з Єфросиніною? Хлопці з дівчатами гинуть на передку від АГС і FPV!

Автор – Олександр Писаревський, ветеран АТО/ООС і боєць тактичної групи «С» (Сальвадор) Сил Територіальної оборони ЗСУ

Читайте також:
Війна
В українському повітряному просторі розгортаються не менш важливі бої, ніж на суходолі. Російські окупанти прагнуть панувати у небі.
13 березня, 06:01
Світ
Палестинське угруповання ХАМАС завдало удару по базі ЦАХАЛ, де зберігаються ракети з ядерними боєголовками. Це сталося ще 7 жовтня.
05.12.2023, 12:45
Світ
Відповідно до Резолюції Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй 2231 з 18 жовтня припиняються всі обмеження. У Тегерані святкують.
18.10.2023, 21:50
Опінії
Скажіть, хтось пропагандистам, що Росія не має ракет "Сармат", адже вони навіть не пройшли випробувань, а санкції заважають робити цю зброю.
03.09.2023, 17:33
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ, відступаючи з раніше підготовлених позицій, залишив багато цікавого нашим захисникам.
12.08.2023, 17:37
Війна
Влада США нарешті схвалила постачання першої партії сучасних гусеничних панцерників, які надійдуть не раніше вересня.
07.08.2023, 21:12