Обов’язкові дії суб’єкта господарювання при використанні РРО

20.05.2015, 09:52
ЕКОНОМІКА
Обов’язкові дії суб’єкта господарювання при використанні РРО

Державна податкова інспекція у м. Полтаві повідомляє, що при використанні реєстраторів розрахункових операцій суб’єкти господарювання зобов’язані вчиняти наступні дії:

–зберігати в господарській одиниці останню використану та поточну розрахункову книжку, що використовується на період виходу з ладу РРО, здійснення його ремонту або у разі тимчасового, але не більше 72 годин, відключення електроенергії;

–у кінці робочого дня (зміни) друкувати на реєстраторі розрахункових операцій (за винятком автоматів з продажу товарів/послуг) фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій;

–забезпечувати відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті РРО, а у випадку використання розрахункової книжки – загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня;

–друкувати Х-звіти, Z-звіти та інші документи, що передбачені документацією на РРО, відповідно до законодавства;

–зберігати на місці проведення розрахунків реєстраційне посвідчення та останню довідку про опломбування РРО або їх копії.


Читайте також:
Українська митниця змінює формат роботи.
11:46
Парламент підтримав законопроєкт №1210, який передбачає різке зростання акцизів.
08:16
Представництво Латвійського агентства інвестицій та розвитку відновить свою роботу в Україні.
вчора, 10:10
Мешканці Кіровоградської, Тернопільської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей мають найнижчі середньомісячні заробітні платні.
04 грудня, 15:15
Понад 47 тисяч внутрішньо переміщених осіб і потерпілих на виробництві, а також члени їхніх родин отримали страхові виплати на суму 1 мільярд 800 мільйонів гривень.
03 грудня, 14:05
Міністр енергетики Олексій Оржель заявив про прийняття рішення щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, в тому числі Нафтогаз та Укренерго.
02 грудня, 16:37