Очільниця Міноборони Німеччини пообіцяла підтримку Молдові

СВІТ
03 жовтня, 20:54
Очільниця Міноборони Німеччини пообіцяла підтримку Молдові
Фото: Deutsche Welle

Берлін допомагатиме Кишиневу з оснащенням молдовської армії та навчанням солдатів, адже російська загроза нависла і над цією країною.

Про це йшлося на зустрічі німецького міністра оборони Крістіне Ламбрехт із колегою Анатолієм Носатим, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Радіо Свобода".

Голова оборонного відомства ФРН наголосила на готовності Берліна розширювати довготривалу партнерську співпрацю з Кишиневом у галузі національної безпеки.

Серед іншого Крістіне Ламбрехт від імені німецького уряду пообіцяла допомогти Молдові отримати безпілотні літальні апарати, тип і назву яких поки не розкривають.

«Ми, безумовно, стежимо за ситуацією у вашій країні з тими особливими викликами, які часто виникають у ситуації, котра склалася після російського вторгнення в Україну. Не секрет, якщо я скажу, що ми допоможемо Молдові отримати військові безпілотники, а також іншу техніку. Оскільки ми зараз перебуваємо на етапі консультації з експертами, я не можу дати вам більш детальної інформації. Я вас запевняю, що ми знайдемо відповідні рішення», – прокоментувала пані-міністр.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що Україна не вступить швидко ні до Північноатлантичного альянсу, ні до Європейського союзу.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Західні партнери України знають про власні слабкі місця, куди збирається бити ворог. Важливо, що йдеться не тільки про РФ, але і КНР.
вчора, 20:23
Війна
До кінця поточного року з білоруської території не буде здійсненого нового масштабного вторгнення, тамтешня армія деморалізована.
06 грудня, 18:00
Політика
Зеленський має дати свідчення, чому він їх призначив
04 грудня, 10:44
Політика
Наперекір усім напастям Російський "православний" цирк не припиняє своєї відверто шкідницької діяльності у вільних від окупації містах.
03 грудня, 20:36
Війна
РСЗВ "Буревій" - це передова розробка ДП "Шепетівський ремонтний завод" і мала б замінити у ЗСУ застарілі РСЗВ "Ураган"
03 грудня, 15:45
Політика
Закривавлені брудні руки Кремля взялися руйнувати хитку єдність всередині ічкерійської діаспори. Головна мета – посіяти недовіру і розбрат.
02 грудня, 20:34