ОДКБ залишило Вірменію на самоті

СВІТ
14.09.2022, 20:57
ОДКБ залишило Вірменію на самоті
Фото: Google

Казахстан офіційно відмовився допомагати союзнику протистояти Азербайджану, тим часом Кирґизстан і Таджикистан знову ділять землю.

Такі відомості з посиланням на пресслужбу Організації договору про колективну безпеку оприлюднив суспільний мовник "Gunaz | Güney Azərbaycan TV".

Як з'ясувалося, влада Казахстану вустами заступника прем'єр-міністра Мухтар Тлеуберді відмовилася надсилати війська на підмогу Вірменії.

Окремо представник уряду Касима-Жомарта Токаєва уточнив, що Астана не бачить реальних загроз для територіальної цілісності та національного суверенітету Єревану.

«Будьмо чесними, жодних військ Азербайджану на території Вірменії немає. І Баку нічого не порушував. Мирні домовленості, підписані 2 роки тому, – досі мають чинність, а тому закликаємо сторони їх неухильно дотримуватися», – зазначив Мухтар Тлеуберді.

Натомість в ОДКБ, де будь-які рішення ухвалюються колективно за спільною згодою, очевидно, консенсусу не буде, адже ніхто з учасників, навіть росія, не готові ворогувати з Азербайджаном.

Як додав Мухтар Тлеуберді, «це питання з юридичної точки зору не відповідає засадам організації», оскільки між двома країнами немає демаркованого й усталеного на міжнародному рівні кордону.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Баку за підтримки Анкари диктує Єревану і Москві власні умови встановлення миру на засадах пантюркізму.

ОДКБ залишило Вірменію на самоті_1
Читайте також:
Опінії
Комерційна діяльність у Туреччині та Об’єднаних Арабських Еміратах може підживлювати російську військову машину
05 лютого, 15:30
Світ
"Прогрес" чи все-таки "зусилля"?
04 лютого, 15:05
Світ
За останній рік ОАЕ і Туреччина стали притулками для російських грошей
03 лютого, 17:24
Опінії
Нарешті на Заході почули сигнали, які сповіщають про демонтаж РФ. Дарма, що руйнація "другого Карфагену" має поки декларативний характер.
02 лютого, 19:45
Світ
Нідерланди готові розглянути запит України на постачання винищувачів F-16, але поки такого запиту не надходило.
31 січня, 10:36
Політика
У Пентагоні зазначили, що коментарі Мініхана "не відображають точку зору Міністерства оборони США щодо Китаю".
28 січня, 11:50