Туреччина пообіцяла втрутитися у новий азербайджансько-вірменський конфлікт

СВІТ
13.09.2022, 18:18
Туреччина пообіцяла втрутитися у новий азербайджансько-вірменський конфлікт
Фото: Anadolu Ajansı

Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.

Про це йдеться в офіційному коментарі міністра закордонних справ Мевлюта Чавушоглу для провідного видання Туреччини "Anadolu Ajansı", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, причиною останніх збройних зіткнень на вірменсько-азербайджанському кордоні є ганебним наслідком бездіяльності так званої Мінської групи ОБСЄ, котра 30 років сприяла незаконній окупації Карабаху.

«Терпіння Азербайджану у результаті цієї дипломатичної гри третіх країн нарешті урвалося й у відповідь на провокації Вірменії почалася війна. Вона протривала 44 дні й завершилася звільненням окупованих територій. Сьогодні Єреван знову провокує Баку на конфлікт, а ми стояти осторонь не будемо. Братній Азербайджан ніколи не залишиться сам на сам із ворожою агресією!», – заявив Мевлют Чавушоглу.

Окремо голова МЗС Турецької республіки наголосив на тому, що на сьогодні сформувалися всі умови для сталого миру на Південному Кавказі, проте Вірменія віддає перевагу шляху провокацій та ескалації.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ, оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.

вибір редакції
Читайте також:
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
вчора, 13:46
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01.07.2023, 20:07
Світ
Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.
22.04.2023, 16:31
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15.03.2023, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10.03.2023, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23.02.2023, 17:32