Туреччина пообіцяла втрутитися у новий азербайджансько-вірменський конфлікт

СВІТ
13 вересня, 18:18
Туреччина пообіцяла втрутитися у новий азербайджансько-вірменський конфлікт
Фото: Anadolu Ajansı

Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.

Про це йдеться в офіційному коментарі міністра закордонних справ Мевлюта Чавушоглу для провідного видання Туреччини "Anadolu Ajansı", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, причиною останніх збройних зіткнень на вірменсько-азербайджанському кордоні є ганебним наслідком бездіяльності так званої Мінської групи ОБСЄ, котра 30 років сприяла незаконній окупації Карабаху.

«Терпіння Азербайджану у результаті цієї дипломатичної гри третіх країн нарешті урвалося й у відповідь на провокації Вірменії почалася війна. Вона протривала 44 дні й завершилася звільненням окупованих територій. Сьогодні Єреван знову провокує Баку на конфлікт, а ми стояти осторонь не будемо. Братній Азербайджан ніколи не залишиться сам на сам із ворожою агресією!», – заявив Мевлют Чавушоглу.

Окремо голова МЗС Турецької республіки наголосив на тому, що на сьогодні сформувалися всі умови для сталого миру на Південному Кавказі, проте Вірменія віддає перевагу шляху провокацій та ескалації.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ, оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Тбілісі продовжує робити одну геополітичну помилку за іншою, не розуміючи, що відвертає грузинський народ від очікуваної євроінтеграції.
08 листопада, 07:45
Політика
Лідери проросійського грузинського Консервативного руху взяли участь у пропагандистському форумі, організованого Євразійським союзом.
09 жовтня, 09:38
Світ
На околиці гірського селища Еділлі, звільненого від вірменських окупантів, знайдено останки не менш як 25 військовослужбовців Азербайджану.
05 жовтня, 09:12
Історія
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 16:05
Світ
Загарбаний росіянами бунтівний сепаратистський регіон Сакартвело переходить на товарну номенклатуру Євразійського економічного союзу.
01 вересня, 20:56
Світ
Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.
30 липня, 18:01