Одним місячник чистоти на Полтавщині, іншим — засмічені лісопосадки

ПОЛТАВА
03 квітня, 12:36
Одним місячник чистоти на Полтавщині, іншим — засмічені лісопосадки
Фото: Наш Край

У Скороходівській і Чутівській громаді жителі не визначаться із тим, хто і чому викидає відходи у поля та на узбіччя. Звалище збільшується.

Красномовні кадри виклали селяни Полтавського краю у соціальних мережах. Як вдалося з'ясувати, на адміністративній межі обох громад із настанням весни розпочалося своєрідне соціалістичне змагання: «Хто більше накидає сміття, той і переміг».

Дарма, що від таких дій відвертих варварів страждає природна нашої Батьківщини, бо разом із відходами у землю потрапляють отруйні речовини. Чутяни нарікають на скороходівців, а скороходівці звинувачують у забрудненні чутян замість того, щоби разом прибрати звалище та знайти порушників.

«Шановні жителі округи! Світлини свідчать про те, що сміття завозиться не тільки із сусідньої громади та старостату, а й місцеві жителі викидають, де попало, а не везуть у спеціально відведене місце. Дбаймо про чистоту нашого краю спільно», — звернувся до односельців депутат Скороходівської ради Артур Філенко.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що у Запоріжжі представники секти «Хабад» розводять щурів поряд зі школою. Мешканці сусідніх багатоповерхівок скаржаться у соціальних мережах на антисанітарію, від якої множаться гризуни.

Одним місячник чистоти на Полтавщині, іншим — засмічені лісопосадки_1
Читайте також:
Економіка
Хвацькі на руку популісти-казнокради давно не цураються свого шкідництва. Наче сарана вони готують ґрунт для приходу окупантів із РФ.
07 липня, 16:31
Полтава
На екологічний проєкт виділять ж цілих пів мільйона гривень. Кошти виділено на умовах співфінансування з обласним бюджетом.
27 червня, 08:28
Полтава
Несанкціонований полігон для побутових відходів виявили на околиці Горішніх Плавнів. Правоохоронці розпочали досудове розслідування.
26 червня, 14:54
Полтава
Станом на тепер рівень засміченості водойми жахає навіть старожилів. Нарешті відповідні служби взялися виконувати свої посадові обов'язки.
07 травня, 14:55
Полтава
Попри те, що обласні чиновники обіцяли розчистити річище, водойма все більше стає схожою на відстійник. Куди поділи бюджетні кошти?
03 травня, 06:10
Полтава
Байдужі до долі рідного краю — благословенної Полтавщини — громадяни плюють на могили своїх предків. Причому, навіть не фігурально.
05 квітня, 08:23