Одним місячник чистоти на Полтавщині, іншим — засмічені лісопосадки

ПОЛТАВА
03 квітня, 12:36
Одним місячник чистоти на Полтавщині, іншим — засмічені лісопосадки
Фото: Наш Край

У Скороходівській і Чутівській громаді жителі не визначаться із тим, хто і чому викидає відходи у поля та на узбіччя. Звалище збільшується.

Красномовні кадри виклали селяни Полтавського краю у соціальних мережах. Як вдалося з'ясувати, на адміністративній межі обох громад із настанням весни розпочалося своєрідне соціалістичне змагання: «Хто більше накидає сміття, той і переміг».

Дарма, що від таких дій відвертих варварів страждає природна нашої Батьківщини, бо разом із відходами у землю потрапляють отруйні речовини. Чутяни нарікають на скороходівців, а скороходівці звинувачують у забрудненні чутян замість того, щоби разом прибрати звалище та знайти порушників.

«Шановні жителі округи! Світлини свідчать про те, що сміття завозиться не тільки із сусідньої громади та старостату, а й місцеві жителі викидають, де попало, а не везуть у спеціально відведене місце. Дбаймо про чистоту нашого краю спільно», — звернувся до односельців депутат Скороходівської ради Артур Філенко.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що у Запоріжжі представники секти «Хабад» розводять щурів поряд зі школою. Мешканці сусідніх багатоповерхівок скаржаться у соціальних мережах на антисанітарію, від якої множаться гризуни.

Одним місячник чистоти на Полтавщині, іншим — засмічені лісопосадки_1
Читайте також:
Полтава
Байдужі до долі рідного краю — благословенної Полтавщини — громадяни плюють на могили своїх предків. Причому, навіть не фігурально.
05 квітня, 08:23
Війна
Це відбувається через активність ворожих субмарин і надводних човнів у тій частині Чорного моря біля Криму, Новоросійська
02 квітня, 09:03
Полтава
Стихійні звалища обабіч траси Решетилівка-Дніпро плюндрують неповторність нашого рідного краю. Громадяни засмічують, влада просто констатує.
29 березня, 06:03
Життя
Двоногі шкідники знищують усе, до чого зможуть доторкнутися. Спершу зрубуються ліси під забудову, потім настає черга водойм.
26 січня, 12:30
Полтава
Власники ділянок і орендарі з-поміж товаровиробників нехтують встановленими правилами та нормами. Підприємливі ділки здійснюють екозлочини.
16 січня, 12:31
Життя
Рівень лісового покриву у місті підвищився з 38,6% у 2012 році до 44,8% у 2024.
06 січня, 16:05