Однопартієць Порошенка захопив ліс і частину берега Дніпра на Київщині

КРИМІНАЛ
25.12.2021, 14:03
Однопартієць Порошенка захопив ліс і частину берега Дніпра на Київщині

У Бориспільській громаді Київської області місцевий депутат із "Європейської Солідарності" привласнив земельні угіддя.

Таку інформацію із посиланням на матеріали позасудового розслідування Офісу Генерального Прокурора оприлюднило видання "Podrobnosti", передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що станом на цю мить підлеглі Ірини Венедіктової розпочали провадження за кількома статтями Кримінального кодексу України.

Фігурантами у справі заволодіння землею Бориспільської ради є група осіб на чолі з однопартійцем Петра Порошенка — депутатом Дмитром Сулимою.

Ухвалою Печерського суду вже накладено арешт на вкрадені спритними ділками землі громади на час слідства.

«Ми всяке бачили, але унікальність цієї справи в тому, що під Києвом практично вивели у приватну власність цілий ліс. Наразі ми проводимо перевірку інших намивних ділянок на річці Дніпро і їхню законність. По закінченні розумітимемо розмах діяльності цієї злочинної групи та розмір збитків, завданих суспільству й екології Дніпра. Але зараз можемо говорити про десятки ділянок і мільйонні збитки», — змалював ситуацію один зі слідчих.

Тим часом в "Європейській солідарності" вказане кримінальне провадження і досудове слідство проти свого однопартійця поки ніяк не коментують.

Не варто забувати, що не тільки на Київщині депутати та чиновники привласнюють угіддя та водні ресурси, у Полтавській області теж помічена злочинна діяльність подібних крадіїв народних багатств, які належать всім українцям згідно з чинною Конституцією, а не окремим корупціонерам.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на Росії обранці здають в оренду акваторію річки Волга і непогано на цьому наживаються, лишаючи електорат ні з чим.

Читайте також:
Кримінал
На території Мукачівської єпархії самозваної "Української Православної Церкви" Московського патріархату проведено слідчі дії.
01.12.2022, 07:00
Кримінал
Незалежний ічкерійський інформаційний ресурс підготував розслідування про одного зі стукачів клану Кадирових – Іслама Ісаєва.
08.09.2022, 09:27
Кримінал
На 121-шу добу 4-го місяця 8-річної війни нарешті заблокували активи (на понад 1 мільярд гривень) видобувних компаній одного з олігархів РФ.
24.06.2022, 19:23
Кримінал
Колишній Київський міський голова (у 2006-2012 роках) закликав владу України визнати "незалежність" терористичних угруповань "ДНР"-"ЛНР".
20.06.2022, 20:35
Світ
Це – чільна дружина голови Кемеровської області Сєргєя Цивілєва – Анна, – на яку записано велику вугільну компанію.
20.01.2022, 06:59
Світ
Розслідувачі зафіксували кілька рейсів з Казахстану приватного літака Bombardier Global 6000
09.01.2022, 14:55