Однопартієць Порошенка захопив ліс і частину берега Дніпра на Київщині

КРИМІНАЛ
25.12.2021, 14:03
Однопартієць Порошенка захопив ліс і частину берега Дніпра на Київщині

У Бориспільській громаді Київської області місцевий депутат із "Європейської Солідарності" привласнив земельні угіддя.

Таку інформацію із посиланням на матеріали позасудового розслідування Офісу Генерального Прокурора оприлюднило видання "Podrobnosti", передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що станом на цю мить підлеглі Ірини Венедіктової розпочали провадження за кількома статтями Кримінального кодексу України.

Фігурантами у справі заволодіння землею Бориспільської ради є група осіб на чолі з однопартійцем Петра Порошенка — депутатом Дмитром Сулимою.

Ухвалою Печерського суду вже накладено арешт на вкрадені спритними ділками землі громади на час слідства.

«Ми всяке бачили, але унікальність цієї справи в тому, що під Києвом практично вивели у приватну власність цілий ліс. Наразі ми проводимо перевірку інших намивних ділянок на річці Дніпро і їхню законність. По закінченні розумітимемо розмах діяльності цієї злочинної групи та розмір збитків, завданих суспільству й екології Дніпра. Але зараз можемо говорити про десятки ділянок і мільйонні збитки», — змалював ситуацію один зі слідчих.

Тим часом в "Європейській солідарності" вказане кримінальне провадження і досудове слідство проти свого однопартійця поки ніяк не коментують.

Не варто забувати, що не тільки на Київщині депутати та чиновники привласнюють угіддя та водні ресурси, у Полтавській області теж помічена злочинна діяльність подібних крадіїв народних багатств, які належать всім українцям згідно з чинною Конституцією, а не окремим корупціонерам.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на Росії обранці здають в оренду акваторію річки Волга і непогано на цьому наживаються, лишаючи електорат ні з чим.

Читайте також:
Політика
Західні підприємці вчергове шокуються від наших реалій державного управління. Дійшло вже і до шпальт "The Wall Street Journal".
19 червня, 19:32
Світ
Коронавірус усе-таки "втік" із лабораторії Уханьського інституту вірусології, що знаходиться у нетрях комуністичного Китаю.
15 червня, 18:46
Світ
Будь-яка диктатура, особливо лівого (комуністичного) штибу a priori несе смерть і руїну, тому Україні слід розвівати відносини з Китаєм.
08 червня, 18:24
Світ
34-річний представник російської діаспори, який поселився у місті Марбурґ землі Гессен, підозрюється у масовому зґвалтуванні дітей.
26 травня, 17:46
Світ
Російський лідер ховається під землею на східному узбережжі Чорного моря впритул до Кавказького гірського хребта у Краснодарському краї.
20 травня, 16:51
Світ
Сумнозвісний "чеченський бард" доби протистояння ічкерійського народу російській агресії виявився активним "кадировцем".
27 квітня, 19:00