Однопартієць Порошенка захопив ліс і частину берега Дніпра на Київщині

КРИМІНАЛ
25.12.2021, 14:03
Однопартієць Порошенка захопив ліс і частину берега Дніпра на Київщині

У Бориспільській громаді Київської області місцевий депутат із "Європейської Солідарності" привласнив земельні угіддя.

Таку інформацію із посиланням на матеріали позасудового розслідування Офісу Генерального Прокурора оприлюднило видання "Podrobnosti", передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що станом на цю мить підлеглі Ірини Венедіктової розпочали провадження за кількома статтями Кримінального кодексу України.

Фігурантами у справі заволодіння землею Бориспільської ради є група осіб на чолі з однопартійцем Петра Порошенка — депутатом Дмитром Сулимою.

Ухвалою Печерського суду вже накладено арешт на вкрадені спритними ділками землі громади на час слідства.

«Ми всяке бачили, але унікальність цієї справи в тому, що під Києвом практично вивели у приватну власність цілий ліс. Наразі ми проводимо перевірку інших намивних ділянок на річці Дніпро і їхню законність. По закінченні розумітимемо розмах діяльності цієї злочинної групи та розмір збитків, завданих суспільству й екології Дніпра. Але зараз можемо говорити про десятки ділянок і мільйонні збитки», — змалював ситуацію один зі слідчих.

Тим часом в "Європейській солідарності" вказане кримінальне провадження і досудове слідство проти свого однопартійця поки ніяк не коментують.

Не варто забувати, що не тільки на Київщині депутати та чиновники привласнюють угіддя та водні ресурси, у Полтавській області теж помічена злочинна діяльність подібних крадіїв народних багатств, які належать всім українцям згідно з чинною Конституцією, а не окремим корупціонерам.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на Росії обранці здають в оренду акваторію річки Волга і непогано на цьому наживаються, лишаючи електорат ні з чим.

Читайте також:
Політика
Лише на дві сумочки Dior Ільницька витратила понад пів мільйона гривень
вчора, 18:45
Світ
Шпигунство, хакерство та переслідування. Саме такі дії вчиняла глобальна сіоністська агентура проти інакодумців у чорних мантіях у Ґаазі.
30 травня, 12:31
Війна
Декілька місяців тому власник орбітальних супутників заборонив Силам оборони України переглядати терени РФ. Ворогу навпаки все дозволено.
27 травня, 19:27
Політика
Українські нардепи, судді, прокурори у відставці та дубайське майно на десятки мільйонів доларів
15 травня, 10:02
Політика
У соціальних мережах Президентові України приписують різноманітні багатства. Та чи так це насправді, як запевняють різні критики?
15 квітня, 12:34
Світ
Найзасекреченіших співробітників спеціальних служб РФ можна з легкістю вирахувати за базою служби доставки їжі. Таємне стало явним.
28 січня, 09:32