Офіс, який захопив Зе! Або чому Україна прямує до авторитаризму

ПОЛІТИКА
06 березня, 20:24
Офіс, який захопив Зе! Або чому Україна прямує до авторитаризму
Фото: Facebook

Андрій Єрмак нарощує м'язи та узурпує владну вертикаль. Натомість Володимир Зеленський зосередившися на медійному піарі себе улюбленого.

Зеленський і Єрмак використали війну для побудови жорстко підпорядкованої ним вертикалі влади. Вона, між іншим, характерна для авторитарних режимів і гібридних демократій:

  1. Ручний парламент, уряд і правоохоронні органи.
  2. Притисненіта залякані міські голови разом із місцевими органами влади.
  3. Об'єднане в єдиний, контрольований і цензурований інформаційний марафон телебачення.
  4. Зачистка інфопростору і от нарешті остання цеглина. 

Сьогодні (6.III.2023) Офіс Президента отримав контроль над Національним антикорупційним бюро. Близький до заступника Єрмака керівник Державної Інспекції архітектури та містобудування Семен Кривонос очолив НАБУ.

Перед тим НАБУ, в очікуванні змін стало більш чутливим до Банкової, ніж будь-коли; справи проти Андрія Коболєва, Андрія Пивоварського тому доказ. Іде повзуча антиреформа!

Система повертається у формат часів Леоніда Кучми та Віктора Януковича – з єдиним центром контролю усієї вертикалі. Це абсолютна влада, яка вже абсолютно розбестила її носіїв.

Це часи, коли слово лідера вище за букву закона! Це робить нас далекими від Євросоюзу і НАТО, якими би красивими словами не запевняли у протилежному.

Якщо ми хочемо відірватися від русского міра з його авторитарними вертикалями, маємо не забувати, що тривале "не-на-часі" перетвориться у "вже пізно". Мовчання вбиває наше майбутнє!

Пора повертати європейську Україну не лише за формою, а й за змістом.
Автор : Володимир Ар'єв
Читайте також:
Опінії
Українофоб Олег Татаров стиснув яйця "слугам народу" на всіх щаблях держаного управління. Він виконує завдання з Кремля.
17 травня, 18:04
Політика
Подумайте, нічого такого конспірологічного. Тут як раз про логіку, російську логіку передачі влади за останні 99 років...
12 травня, 19:53
Політика
Глава Держави Андрій Єрмак розширив функції своєї охоронки, посиливши її новими повноваженнями.
12 травня, 18:30
Політика
Інтернет-асоціація просить Раду відхилити законопроєкт 9223 про кримінальну відповідальність за використання фейкових акаунтів у соцмережах
08 травня, 11:20
Політика
Друг Олега Татарова, прокурор-злочинець Симоненко продовжує працювати в Офісі генпрокурора та отримувати зарплату
07 квітня, 10:07
Політика
Правозахисники виступили проти
18 березня, 14:45