Окупанти мріють зупинити український контрнаступ на Луганщині

ВІЙНА
01.12.2022, 19:24
Окупанти мріють зупинити український контрнаступ на Луганщині

Росіяни поспішно споруджують так звану "лінію оборони" поблизу Сватового, оскільки мають сподівання втримати Схід України.

Про це на своєму офіційному публічному Telegram-каналі повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Водночас за його словами, у знищеній окупантами до фундаменту Попасній московити збираються відновити лише залізничний вузол задля покращення власної логістики.

«Аби зупинити просування українських воїнів на Сватівському та Лиманському напрямках росіяни проводять інженерне обладнання лінії оборони. Також вони продовжують переміщення туди особового складу, боєприпасів і пально-мастильних матеріалів для комплектування та забезпечення нових підрозділів і тих, що зазнали втрат», – зазначив Сергій Гайдай.

Чиновник уточнив, що на тимчасово окупованій території Луганщини загарбники поновили мобілізаційні заходи, до кінця поточного року планують примусово (або частково) призвати до 1000 чоловіків різного віку.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ніколи більше Україна не втратить державність, а мільйони українців не зазнають тортур окупаційного режиму.

Читайте також:
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 1 лютого
01 лютого, 10:05
Війна
Українські захисники рішуче витискають російських загарбників зі східних районів Харківщини, завдаючи ворогам втрат у живій силі та техніці.
29 січня, 20:42
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 29 січня
29 січня, 08:50
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 27 січня
27 січня, 10:45
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 25 січня
25 січня, 11:11
Війна
Невелика частина Харківської області все ще перебуває під окупацією, але українські захисники не дають ворогам відновити наступальні дії.
24 січня, 20:54