Гармаші 43 бригади імені гетьмана Трясила відпрацювали по окупантах із «Піонів»

ВІЙНА
28.11.2022, 21:34
Гармаші 43 бригади імені гетьмана Трясила відпрацювали по окупантах із «Піонів»

Ніколи більше Україна не втратить державність, а мільйони українців не зазнають тортур окупаційного режиму, бо варті стоять мужні захисники.

Про це з Бахмутського напрямку Східного фронту наголосили воїни 43 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджують військовослужбовці Збройних Сил України з передової, вони щоденно виконують бойові завдання, аби слова "українці" та "жертви" не стояли більше поряд.

«Громом і вогнем... Доброго ранку! Завдяки нашим артилеристам він не для всіх добрий. Нехай холодною стає не лише погода, а й тіла загарбників зі Сходу. Ніколи росіяни більше не повторять того, що робили з нами століттями», – зазначили у пресслужбі 43 ОАБр.

Також вітчизняні гармаші з підрозділу імені гетьмана Трясила додають, що вміють працювати у темряві, адже у них на руках чимало снодійного калібру 203-мм, яке допомагає ворогу міцно і назавжди заснути.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями на Херсонщині бійці Сил спеціальних операцій Збройних Сил України підсмажили розрахунок російських десантників.

Читайте також:
Війна
Українські захисники продовжують міцно тримати Східний фронт у Донецькій області, де росіяни зазнають великих втрат у живій силі.
23 січня, 15:00
Війна
Понад 10 кілометрів черги та далі по 2, по 3 фури підвозять ближче до фронту
23 січня, 12:19
Війна
Українські захисники міцно вгризлися у змерзлий степовий ґрунт Донецької області, де вправно знешкоджують отари російських загарбників.
19 січня, 18:37
Війна
Тепер солдатня з окупаційно-терористичного контингенту РФ відпочиватиме із вогником у пеклі на концерті Іосіфа Кобзона.
16 січня, 19:44
Війна
Через морози бійці не можуть відходити від своїх баз надовго, а акумулятори дронів і смартфонів на морозі сідають удвічі швидше
13 січня, 12:27
Війна
Понищена російськими загарбниками українська перлина Приазов'я наразі перебуває на межі гуманітарної катастрофи.
09 січня, 20:35