Окупанти опинилися у «вогневому мішку» на Південному фронті

ВІЙНА
17.06.2023, 19:04
Окупанти опинилися у «вогневому мішку» на Південному фронті

Російська артилерія на Запорізькому відтинку потрапила у пастку через комплекси "HIMARS", які палять ворожу логістику й арсенали.

До такого висновку прийшов військово-політичний експерт впливового німецького видання "Bild" Юліан Рьопке, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його спостереженнями, просування підрозділів Сил оборони України на Південь від села Велика Новосілка у Донецькій області загрожує росіянам, які хазяйнують в окупованому Маріуполі та прилеглих теренах.

«Нещодавно було знищено батарею російських самохідних гаубиць "Мста-С", буквально за короткий час. Американські ракетні комплекси "HIMARS", які перебувають на озброєнні армії України, точно влучають у цілі на відстані до 85 км (зелені лінії на мапі). Це означає, що з околиць Великої Новосілки можуть знищити майже всі об'єкти на Запорізькому фронті впритул до Маріуполя.

А російська артилерія стріляє щонайбільше на 40 км (жовті лінії на мапі). Тому її висувають із безпечних позицій під Маріуполем, Новоазовськом та у Ростовській області ближче до фронту, щоби вона могла обстрілювати українські війська, які ведуть контрнаступальні дії. Виникає велика проблема, оскільки російська артилерія опиняється у зоні досяжності "HIMARS" та інших типів далекобійних реактивних систем», – резюмував Рьопке.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" вкотре інформує читачів про те, що ми перебуваємо на порозі великих подій, і поки армія України оперує силами рівня розвідбатів, росіяни утилізують останні елітні підрозділи.

Окупанти опинилися у «вогневому мішку» на Південному фронті_1
Читайте також:
Війна
російські сили нині не мають необхідного запасу артилерійських боєприпасів
01.01.2023, 14:18
Війна
Німецькі PzH 2000 працюють по російських загарбниках на сході України
02.07.2022, 14:35
Війна
Передані у рамках міжнародної технічної допомоги Норвеґією гаубиці М109А3 із високою точністю вражають цілі та знищують ворога.
04.06.2022, 20:56
Війна
"В підрозділі на передовій завжди є робота для безпілотників"
22.05.2022, 13:53
Війна
Окупанти в паніці
26.04.2022, 15:55