Окупанти планують запустити електротранспорт у Маріуполі, який знищено на 95%

ВІЙНА
27.07.2022, 09:23
Окупанти планують запустити електротранспорт у Маріуполі, який знищено на 95%

Російські загарбники за посередництва зрадників і колаборантів оголосили про відновлення трамвайного руху маріупольськими вулицями.

Про це з посиланням на власні джерела в окупованій громаді повідомила пресслужба законного органу місцевого самоврядування, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, росіяни вкотре свідомо брешуть і не договорюють, оскільки для запуску електротранспорту у Маріуполі спершу треба відремонтувати до 95% всієї контактної мережі, пошкодженої через обстріли та бомбардування.

«У місті немає ремонтної бази та спеціалістів, які можуть ремонтувати техніку. Тому, відновлення трамвайного руху неможливо з наступних причин: понад 80% трамваїв знищено (ті, що залишилися, здебільшого пошкоджені); досі немає стабільної та безпечної подачі напруги в житлові будинки (до цього ще й зруйновано понад 50 км контактної мережі). Для відновлення руху рашисти ніби навіть планують змонтувати контактні дроти та встановити "нову модульну ТП". Проте все це чергові байки», – зазначили у Маріупольській міській раді.

Водночас окупанти чомусь мовчать із приводу вивезення вцілілих 10 сучасних тролейбусів європейського виробництва до тимчасово окупованого Донецька, адже тоді зруйнується пропагандивна міфологема "визволителів".

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати про те, що поки набрані з усіх усюд ресурсної федерації російські окупанти тероризують Україну, регіони Сибіру палають і тонуть одночасно.

Окупанти планують запустити електротранспорт у Маріуполі, який знищено на 95%_1
Читайте також:
Війна
Незламне місто-фортеця у серці Донеччини не перебуває під повним контролем російських окупантів, наші захисники дають відсіч ворогу.
21 травня, 18:53
Опінії
У цілому – важко, але наші захисники тримаються з усіх сил. Російські ж загарбники вкотре скуштували облизня...
13 січня, 08:42
Опінії
Осінь щойно прийшла і пішла. Війна ж не йде, вона з нами на довго, принаймні допоки не скінчиться ворог.
25.09.2022, 09:12
Опінії
У селах Донбасу, як і на Поділлі, час зупинився 30 років тому. Ходиш занедбаними подвір'ями сільських хат і пізнаєш своє, рідне...
30.06.2022, 20:34
Війна
Керівництво головного управління міністерства внутрішніх справ по Санкт-Петербургу і Ленінградській області вислужується перед Кремлем.
09.05.2022, 19:09
Війна
Ніщо так не надихає на бойові подвиги як хоровий спів пісень під час наступальних дій, особливо коли виконується український славень.
21.06.2021, 12:56