Окупанти посилюють оборонні позиції в районі ЗАЕС

ВІЙНА
19 травня, 12:25
Окупанти посилюють оборонні позиції в районі ЗАЕС

Загарбники готуються до контрнаступу ЗСУ

Упродовж останніх тижнів російські війська посилювали оборонні позиції в районі Запорізької атомної електростанції, готуючись до очікуваного контрнаступу ЗСУ.

Про це повідомляє агенція Reuters, посилаючись на слова чотирьох свідків.

"Навколо міста було вирито нові траншеї і встановлено більше мін. Камери спостереження на станції спрямовані на північ через широке водосховище в бік контрольованої Україною території", - йдеться в повідомленні.

У матеріалі сказано, що росіяни вже кілька місяців займають вогневі позиції на вершині деяких будівель. Для можливого стримування безпілотників було встановлено сітки.

Заходи, описані двома українцями, які працюють на електростанції, і двома іншими жителями міста Енергодар, свідчать про ризики, які війна становить для безпеки об’єкта.

Джерела говорили на умовах анонімності через побоювання за свою безпеку в окупованому росією місті.

Читайте також:
Війна
В МАГАТЕ "відреагували" на переведення енергоблока ЗАЕС в стан "гарячий зупин". Там заявили про планові профілактичні роботи окупантів.
25 липня, 06:48
Війна
Заколот «фактично зменшив загрозу ядерного конфлікту, оскільки підлеглі з меншою ймовірністю будуть виконувати його накази путіна».
03 липня, 08:15
Новини
Літак може виявляти та ідентифікувати забруднення, спричинені випробуваннями ядерної зброї
01 липня, 20:48
Світ
Бундесвер передав Україні пакет дезактиваційних технологій, які необхідні для очищення від радіоактивних, хімічних та біологічних речовин
30 червня, 06:56
Війна
Російський ядерний тероризм слід сприймати цілком серйозно, бо після цілеспрямованого знищення Каховської ГЕС у центрі уваги Енергодар.
26 червня, 18:16
Війна
Відповідний проєкт резолюції у Сенаті США
23 червня, 10:35