Окупанти посилюють оборонні позиції в районі ЗАЕС

ВІЙНА
19.05.2023, 12:25
Окупанти посилюють оборонні позиції в районі ЗАЕС

Загарбники готуються до контрнаступу ЗСУ

Упродовж останніх тижнів російські війська посилювали оборонні позиції в районі Запорізької атомної електростанції, готуючись до очікуваного контрнаступу ЗСУ.

Про це повідомляє агенція Reuters, посилаючись на слова чотирьох свідків.

"Навколо міста було вирито нові траншеї і встановлено більше мін. Камери спостереження на станції спрямовані на північ через широке водосховище в бік контрольованої Україною території", - йдеться в повідомленні.

У матеріалі сказано, що росіяни вже кілька місяців займають вогневі позиції на вершині деяких будівель. Для можливого стримування безпілотників було встановлено сітки.

Заходи, описані двома українцями, які працюють на електростанції, і двома іншими жителями міста Енергодар, свідчать про ризики, які війна становить для безпеки об’єкта.

Джерела говорили на умовах анонімності через побоювання за свою безпеку в окупованому росією місті.

Читайте також:
Опінії
Чи є реальна небезпека?
06 травня, 16:05
Світ
США готують резолюцію Радбезу ООН, яка застереже від розміщення ядерної зброї в космосі
08 березня, 10:02
Війна
Серед потенційних причин застосування тактичної ядерної зброї — «стримування держав від агресії або ескалації військових конфліктів»
28 лютого, 17:05
Війна
Окупанти обстріляли місто-супутник Хмельницької АЕС.
25.10.2023, 12:45
Війна
В МАГАТЕ "відреагували" на переведення енергоблока ЗАЕС в стан "гарячий зупин". Там заявили про планові профілактичні роботи окупантів.
25.07.2023, 06:48
Війна
Заколот «фактично зменшив загрозу ядерного конфлікту, оскільки підлеглі з меншою ймовірністю будуть виконувати його накази путіна».
03.07.2023, 08:15