Найімовірніший сценарій «примушення РФ до миру»

ВІЙНА
30 травня, 13:42
Найімовірніший сценарій «примушення РФ до миру»
Фото: Facebook

Чим ближче саміт у швейцарському Люцерні, тим голосніше звучать заяви умиротворювачів. Вони висувають вимоги не лише Україні.

Аналіз деяких новин дозволяє сконструювати найвірогідніший сценарій «примушення росії до миру». Викладемо лише явні станом на тепер 2 основні пункти:

  • У країнах-учасницях НАТО все більше говорять про необхідність надання Україні дозволу використовувати західну далекобійну зброю проти об'єктів всередині РФ.

Дехто досі проти, як от канцлер Німеччини Олаф Шольц, але більшість західних політиків все ж має позитивний для нас консенсус із цього приводу. Показово, що навіть Дональд Трамп це підтримує.

Недарма ж «його людина» — спікер палати представників Майк Джонсон, який раніше гальмував надання допомоги Україні, — тепер повністю змінив свій погляд і підтримує ідею дозволити нам застосовувати американську зброю для ударів по території РФ.

  • Розпочалось «вибивання» радарів російської «системи раннього попередження про атаки» (яка у тому числі виявляє запуски по РФ ядерних балістичних ракет).

25 травня була пошкоджена станція «Воронеж-ДМ» у Краснодарському краї. Серед іншого, цей об'єкт фіксував пуски далекобійних ракет ATACMS; показово, що Україна не брала на себе відповідальності за дану акцію.

Цього ж тижня український БПЛА завдав удару по подібній станції вже у місті Орськ Оренбурзької області (а це, на хвилиночку, 1800 км від кордону з Україною). Тут уже ГУР МО взяло на себе відповідальність.

Наразі виглядає, що застосовується системний підхід для знищення російських станцій «раннього попередження». Далі не важко спрогнозувати удари далекобійними ракетами по стратегічних об'єктах у ворожому тилу, на які росія просто не зможе вчасно реагувати.

Ба більше, РФ опиниться беззахисною перед потенційним ядерним ударом (якого, звісно, не буде, але факт є факт), і ось тоді й почнуться ультиматуми Кремлю. Так просто ігнорувати які там уже не зможуть.

А тому, set, game, match!
Автор : Роман Пономаренко
Читайте також:
Опінії
Щоби повторити шлях Ґолґофи керманича Директорії УНР, ексдиректор «Кварталу 95» віддасть ворогу українські терени. Принаймні, частину.
03 липня, 07:18
Опінії
Цей оптимістичний строк запрацює від дня, коли відбудуться вибори. Проте, поки влада не налаштована на такі дії, не кажучи про реформи.
30 червня, 12:56
Політика
Вашинґтон повинен прагнути капітуляції Пекіна або знищення китайської загрози. Чи піде на цей крок новий господар Білого дому, поки не ясно.
27 червня, 06:10
Економіка
Найбільшій економіці світу загрожує нова криза. Протягом 2024-2034 років дефіцит зростатиме до $2,9 трильйона кожні наступні 12 місяців.
21 червня, 20:23
Війна
Гатити по московитах набагато приємніше на російській території, ніж на українській землі. Тільки так можна здобути перемогу у війні.
26 травня, 18:19
Опінії
І Захід, і глобальний Південь обговорюють та наполягають: в Україні треба перемир'я. Мовляв, припиняйте стріляти, а там розберемося!
23 травня, 13:42