На Україну може чекати доля повоєнної Фінляндії — командувач 57 ОМБр

ВІЙНА
26 травня, 18:19
На Україну може чекати доля повоєнної Фінляндії — командувач 57 ОМБр
Фото: ABC News

Гатити по московитах набагато приємніше на російській території, ніж на українській землі. Тільки так можна здобути перемогу у війні.

Про це у розмові з американським телеканалом ABC News заявив командувач 57-ї Окрема мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка полковник Олександр Бакулін. Він визнав факт відведення військ на півночі Харківщини, уточнивши, що це є стандартна справа у будь-якому конфлікті.

Попри успіхи, досягнуті ворогом у Слобожанщині, комбриг Сил оборони відкинув навіть думку про те, що Україна програє у конфлікті. Полковник Бакулін відверто зізнався: «Я особисто вважаю, що ми вже виграли цю війну. Питання в тому, коли вона закінчиться і на якому етапі».

Командувач 57-ї ОМБр також зазначив, що, за його прогнозами, зрештою російсько-українська війна, як і будь-який конфлікт, закінчиться підписанням угоди. І він навіть, здається, припускає, що для цього, можливо, доведеться віддати певні терени, посилаючись на досвід Фінляндії часів Другої світової війни.

«Маленька Фінляндія колись воювала проти великого СССР. Так, вона втратила деякі території, але вона й досі існує як країна, а росія навіть не дивиться у той бік. Ми знаходимося у схожому становищі, проте я сподіваюся, що ми не втратимо свою землю.

Війна ще далеко від завершення, і брак важкого озброєння досі має вирішальне значення з оперативного погляду. Мушу визнати, що піт артилеристів рятує кров піхотинців. Але якщо без снарядів є лише піт, то піхотинці платять за це своєю кров'ю», — висловився полковник Бакулін.

Читайте також:
Економіка
Найбільшій економіці світу загрожує нова криза. Протягом 2024-2034 років дефіцит зростатиме до $2,9 трильйона кожні наступні 12 місяців.
вчора, 20:23
Війна
Чим ближче саміт у швейцарському Люцерні, тим голосніше звучать заяви умиротворювачів. Вони висувають вимоги не лише Україні.
30 травня, 13:42
Опінії
І Захід, і глобальний Південь обговорюють та наполягають: в Україні треба перемир'я. Мовляв, припиняйте стріляти, а там розберемося!
23 травня, 13:42
Опінії
Будьмо відверті, наші бажання не збігаються зі страхами США та ЄС про поділ РФ. Особливо, коли йдеться про утилізацію ядерної зброї.
30 квітня, 19:53
Опінії
Кремлівська пропаганда і корисні ідіоти на Заході знову поширюють панічні настрої. Московитам незламний Харків як кістка у горлі.
24 квітня, 13:56
Світ
Америка та Європа не просто можуть, але мають підготуватися до того, що буде відбуватися далі у війні. Україна не повинна бути самотньою.
23 квітня, 06:00