Окупанти свідомо не дають розмінувати Харківщину

ВІЙНА
24.08.2023, 17:53
Окупанти свідомо не дають розмінувати Харківщину

Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.

Такі невтішні відомості безпосередньо з Харківської області оприлюднило видання "Radio Free Europe / Radio Liberty", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наразі найбільше страждають від російських загарбників цивільні українці з деокупованих населених пунктів, оскільки крім постійних обстрілів ворог заважає розмінуванню.

Місцева влада заборонила людям наближатися до потенційно небезпечних об'єктів, торкайтеся покинутих предметів (особливо іграшок і коробок – прим. ред.), не сходити з визначеного українськими захисниками маршруту руху.

Своєю чергою у Державній службі з надзвичайних ситуацій радять завжди звертатися до воїнів, які перебувають у Куп'янську та інших населених пунктах, та сповіщати про виявлені підозрілі речі.

За приблизними оцінками вітчизняного уряду, заміновані терени займають приблизно 30% – тобто, десь 74 000 квадратних кілометрів – України, що робить її однією з найбільш забруднених країн у світі.

Проте розмінування відбувається дуже повільно, особливо на Сході, бо окупаційно-терористичний контингент РФ знову націлився на Харків, застосовуючи артилерію різної дальності для як найбільшого ураження цивільних осіб.

Між тим, як раніше вже інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", у прикордонній із РФ смузі Слобожанського краю окупанти залишили по собі чималу кількість вибухонебезпечних і смертоносних предметів.

Читайте також:
Опінії
Найбільше місто українського сходу, яке від літа 2014 року перебуває в окупації, виживає у нових умовах. Влада там у руках московитів.
29 березня, 20:24
Війна
Українськими захисниками також знищено ворожий склад із боєприпасами. Це завдало серйозного клопоту окупантам у Донецькій області.
07 березня, 19:04
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24.05.2023, 20:50