10 років ув'язнення для членів Донецького ОЗУ: Запорізька прокуратура вимагає засудити колаборантів

КРИМІНАЛ
23 лютого, 19:14
10 років ув'язнення для членів Донецького ОЗУ: Запорізька прокуратура вимагає засудити колаборантів

Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.

Відповідними результатами досудового розслідування поділилася пресслужба Запорізької обласної прокуратури. Зазначається, що промислове підприємство працює для потреб російських загарбників у селі Мала Білозерка.

Так, у червні 2022 року окупанти віддали в управління неназваному в інтересах слідства уродженцю Донеччини захоплений залізорудний комбінат. Із-поміж своїх працівників підозрюваний створив злочинну організацію.

Починаючи від липня того ж року на виробничих потужностях шахти у Малій Білозерці незаконно добуто та передано у розпорядження представників окупаційної адміністрації 989 504 тонни залізної руди. Внаслідок дій окупантів Україна зазнала збитків на суму $181 905 850.

«До суду вже скеровано справу проти організатора і 6 членів злочинної організації за фактом провадження господарської діяльності у взаємодії з окупаційною адміністрацією та пособництва державі-агресору, а також незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення. Фігурантам оголошено підозру у вчиненні злочину за частинами 1-2 статті 255, частиною 4 статті 111-1, частиною 1 статті 111-2 і частиною 4 статті 240 Кримінального кодексу України», — повідомили у Запорізькій прокуратурі.

А проте, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», бізнес-імперія політиків-українофобів квітне по обидва боки фронту. Горезвісне подружжя Герег не ховається, що збагачується на смертях українців.

Читайте також:
Світ
Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.
18 лютого, 08:42
Світ
Понад 100 днів ізраїльська воєнна машина терору та окупації перетворює сектор на знелюднену пустку. Де було життя — нині панує смерть.
02 лютого, 08:12
Світ
Не вдовольнившись смертями тисяч палестинських дітей і жінок, сіоністи перейшли до іншої тактики. Повністю вимкнули зв'язок у секторі.
19 січня, 20:05
Історія
82 роки тому Червона армія відступала на Схід під тиском Вермахту. В українській столиці чекісти готувалися здійснити масштабний підрив.
14 січня, 11:15
Війна
Як Андрій Портнов курував окупацію Криму.
08 січня, 10:19
Економіка
Він надає право купувати землю юридичним особам, зареєстрованим в Україні до 10 тисяч га землі. Угідь сільськогосподарського призначення.
02 січня, 08:18