Олігархат в Україні збудували гебісти з комсомольцями

ЕКОНОМІКА
02 серпня, 18:14
Олігархат в Україні збудували гебісти з комсомольцями

Олігархічна економіка, яка виникла на руїнах економіки совєцької, – була прямим наслідком і продовженням останньої...

Скажу більше – це не просто частина спадку, це результат свідомої та комплексної трансформації радянської планової економіки в постсовєцьку кланову. Рушіями та інструментами руйнації старої та побудови нової системи, проголошеної "ринковою" стали дві сили: КГБ СССР і створена за його сприяння та участі організована злочинність.

На їхньому рахунку – увесь комплекс заходів від "ваучерної приватизації", до прибивання у під'їздах неслухняних директорів заводів і розпилювання на метал ракетних шахт. А гроші треба було легалізувати та зробити знаряддям отримання безконтрольної влади над десятками мільйонів людей.

Відомий рекетирський, термін "криша"– явно не кримінального походження, і з'явився зовсім не у 90-ті роки ХХ ст.оліття Це слівце з оперативної лексики КГБ СССР.

Для здійснення так званої "легальної" розвідки під прикриттям офіційних закордонних представництв (дипломатичних, торгівельних, культурних) потрібні відповідні установи та організації з відповідним статусом. Оперативники, що працювали таким способом – "кришевики", і місце їхньої праці, відповідно – "криша".

Створення радянської організованої злочинності відбувалося за участі та контролю фахівців зовсім не кримінального світу. Відтак, немає і не було жодних "українських / російських олігархів".

Це всього-на-всього московсько-чекістські штики в Україні. Себто, тримачі гебешної і бандитської "чорної каси", напхані краденими злодійськими грішми лантухи з-під картоплі.

Те, що навколо них з'явилися свого часу металургійні комбінати, банки, телеканали, футбольні клуби, парламентські фракції, міністри та зграя обслуговуючого персоналу й холуїв (від суддів до "телевізійних експертів!) – цього факту аж ніяк не змінює. А ще, не забуваймо, що "вище керівництво держави" Україна КГБ і поставив.

Автор : Юрій Михальчишин
Читайте також:
Політика
Кров і ґрунт — це наче свого роду нація і держава. Власне і держава, і нація є двома нерозривними та взаємообумовленими сутностями.
21 листопада, 12:24
Історія
105 років і 2 дні як (у теорії) скінчилася Перша світова, відома ще як «Велика війна». Вона мала покінчити з усіма війнами, але не склалося.
15 листопада, 16:26
Війна
На підступах до окупованого з 2014 року Донецька у ворога не буде перемоги, подібної на Бахмут. Сотні росіян марно лягли у мерзлу землю.
24 жовтня, 15:43
Війна
Україна не буде європейським Ізраїлем, адже для цього немає достатніх підстав. Хіба що, єдина схожість — сусідство з одвічним ворогом.
07 жовтня, 19:27
Війна
Завищені очікування затьмарені Херсонською офензивою не справдилися на Запорізькому напрямку. Контрнаступ заливається кров'ю...
04 жовтня, 18:26
Війна
Колишній командувач сухопутних військ США в Європі розкритикував Вашинґтон і Берлін за брак рішучої підтримки Києва у війні проти Москви.
20 серпня, 18:13