Олігархат в Україні збудували гебісти з комсомольцями

ЕКОНОМІКА
02.08.2023, 18:14
Олігархат в Україні збудували гебісти з комсомольцями

Олігархічна економіка, яка виникла на руїнах економіки совєцької, – була прямим наслідком і продовженням останньої...

Скажу більше – це не просто частина спадку, це результат свідомої та комплексної трансформації радянської планової економіки в постсовєцьку кланову. Рушіями та інструментами руйнації старої та побудови нової системи, проголошеної "ринковою" стали дві сили: КГБ СССР і створена за його сприяння та участі організована злочинність.

На їхньому рахунку – увесь комплекс заходів від "ваучерної приватизації", до прибивання у під'їздах неслухняних директорів заводів і розпилювання на метал ракетних шахт. А гроші треба було легалізувати та зробити знаряддям отримання безконтрольної влади над десятками мільйонів людей.

Відомий рекетирський, термін "криша"– явно не кримінального походження, і з'явився зовсім не у 90-ті роки ХХ ст.оліття Це слівце з оперативної лексики КГБ СССР.

Для здійснення так званої "легальної" розвідки під прикриттям офіційних закордонних представництв (дипломатичних, торгівельних, культурних) потрібні відповідні установи та організації з відповідним статусом. Оперативники, що працювали таким способом – "кришевики", і місце їхньої праці, відповідно – "криша".

Створення радянської організованої злочинності відбувалося за участі та контролю фахівців зовсім не кримінального світу. Відтак, немає і не було жодних "українських / російських олігархів".

Це всього-на-всього московсько-чекістські штики в Україні. Себто, тримачі гебешної і бандитської "чорної каси", напхані краденими злодійськими грішми лантухи з-під картоплі.

Те, що навколо них з'явилися свого часу металургійні комбінати, банки, телеканали, футбольні клуби, парламентські фракції, міністри та зграя обслуговуючого персоналу й холуїв (від суддів до "телевізійних експертів!) – цього факту аж ніяк не змінює. А ще, не забуваймо, що "вище керівництво держави" Україна КГБ і поставив.

Автор : Юрій Михальчишин
Читайте також:
Політика
Українці мусять здолати інфантилізм, аби не повторилися події 1917-1923 і 1932-1933 років. Без дорослішання, нація приречена на знищення.
08 квітня, 07:12
Війна
Минулими вихідними інґуське підпілля дало бій окупантам. На жаль, повстанці полягли у нерівному бою, але показали слабкість росії.
04 березня, 20:22
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
27 лютого, 13:45
Політика
Наш національний інтерес не полягає в тому, щоб до влади у РФ прийшли чесні борці з корупцією, демократи та технократи. На жаль...
19 лютого, 20:39
Війна
Першими ламаються ті, хто повірив у перемогу за «2-3 тижні», каву у Криму й «незламні яйця ЗеНеВтіка». Пристібайтеся, входимо у пікé!
15 лютого, 20:39
Політика
Орієнтація на чужі геополітичні проєкти узалежнює нарешті суб'єктну Україну. Питання у тому, чи при владі у Києві будуть державники?
13 лютого, 07:15