ОПУ: Херсон – український, під Мелітополем важкі бої

ВІЙНА
25 лютого, 11:06
Московити під будівлею СБУ у Мелітополі
Московити під будівлею СБУ у Мелітополі
Фото: Facebook

У Запорізькій і Херсонській областях ситуація тривожна, але контрольована.

Такі відомості на екстремному брифінгу озвучив представник Офісу Президента Олексій Арестович, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, Збройні Сили України дають гідну відсіч агресору, війська якого намагаються опанувати більшість населених пунктів названих регіонів.

«Що стосується Мелітополя. Там ситуація на цю мить неоднозначна. На околицях міста є російські війська, які прийшли Криму, але іншу частину утримають українські Збройні Сили. Вони тримають оборону і не дають окупантам просунутися далі у бік Маріуполя. Командування знає про цю ситуацію і здійснює певні заходи. У Херсоні російські війська намагаються перетнути річку Дніпро, шукають шляхи після того, як було зачищено Антонівський міст. Наші захисники тримають оборону на правому березі. Ситуація керована і поки говорити про те, що противник прорвався до Одеси сенсу не має», – заявив Арестович.

Водночас за повідомленнями мешканців Мелітополя, у місто зранку заїхала велика колона військової техніки агресора, наразі там тривають бої за адміністративні будівлі.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", на Полтавщині запроваджено комендантську година з 22:00 до 6:00.

Читайте також:
Політика
У культурному центрі Спілки німецьких староавстрійських об'єднань земляків відбувся захід під назвою "Австрія, Габсбурґи та Україна".
17 червня, 20:32
Полтава
Небайдужі до долі України повнолітні жителі Полтавщини мають змогу набути навичок поводження з вогнепальною зброєю на спецполігоні.
15 червня, 08:09
Кримінал
Їх відмовилися захищати усі адвокати Тернопільщини
20 травня, 10:20
Світ
Міграційна криза, спровокована кремлівським бункерним щуром, зазнала поразки, як і його сумнозвісна "військова спецоперація" проти України.
06 травня, 07:17
Війна
Тривалі перемовини з командуванням російських окупаційно-терористичних сил у Маріуполі дали позитивний результат для оточених містян.
01 травня, 18:21
Світ
Російська діаспора планує з розмахом відсвяткувати у німецькій столиці так званий "День перемоги", згадавши "подвиг" дідів-червоноармійців.
15 квітня, 20:59