Останній Бастіон запрошує посла Ізраїлю та копів на просвітницьку лекцію щодо солярних символів

ПОЛТАВА
18 серпня, 16:12
Останній Бастіон запрошує посла Ізраїлю та копів на просвітницьку лекцію щодо солярних символів
Фото: bastion.tv

Зустрічатимемо хлібом із зображенням солярних символів, салом та медовухою.

Поліціянти Полтавщини звернулися до головного редактора “Останнього Бастіону” з проханням прибрати з будинку на вулиці Соборності свастя, бо це “може спровокувати міжнародний скандал” за участю ізраїльського посла-українофоба Ліона відомого своїми антиукраїнськими висловлюваннями, і якого зустрічають сьогодні в Полтаві.

Отже, ця відома в Україні і вже у світі історія зі спорудження в Полтаві солярних, праукраїнських символів може отримати продовження за участю посла Ізраїлю.

Зауважимо відразу, що солярні символи знімати ми не збираємося. А в попередніх матеріалах ми пояснили їх значення, і що вони не мають відношення до пропаганди німецького націонал-соціалізму. Також ми пояснили значення “солярного символу” з обіцянкою продовжувати освіту, “щоб не дати певним зацікавленим особам поносити спадщину українців”.

Тепер у нас знову виникла необхідність продовжити навчання вже ініціативних невігласів в органах влади.

Відповідно і виникла ще одна ідея – організувати спеціальні лекції для усіх охочих, хто цікавиться давньою праукраїнською історією, де слухачі можуть отримати майже вичерпні відповіді на свої питання.

На наші лекції, зокрема, запрошуємо поліціянтів, які бояться міжнародної реакції карликової країни – Ізраїлю, працівників Інституту нацпам'яті, які раніше висловлювали зацікавленість у їх проведенні, а також посла Ізраїлю Леона, який зможе там підучити українську історію.

Разом з тим, сподіваємося, єврейський посол ще й навчиться шанобливо ставитися до національних героїв країни в якій він працює.

Користаючись нагодою, також звертаємося до посла Ізраїлю з вимогою назавжди засудити діяльність деяких євреїв-більшовиків причетних до організації геноциду українського народу – Голодомору! Ізраїлю давно необхідно це зробити та визнати український Голодомор – геноцидом, що там вперто відмовляються робити вже багато років.

А Ліону з приводу візиту на Полтавщину пасувало б окремо висловити обурення засиллям совєтських тоталітарних символів в області. І таки попросити вибачення у жертв Голодомору, що було б корисно для душевного спокою самих же євреїв.

А щодо свасті, то ми ще раніше Віктора Медведчука та його соратників відсилали в Стамбул до храму Софії в Стамбулі (колишньому Константинополі), який збудований імператором Юстиніаном в 537 році. Де в одному з орнаментів цього храму можна побачити “Солярний символ”, простіше кажучи – свастику.

Примітно, що зі стамбульського філії фонду Голокост поки що не надходило вимог збити “фашистський” орнамент (здоровий глузд переміг-ред), тож його може побачити і сфотографувати кожен.

Мовчать поки що в єврейських установах і щодо найдавнішого на Русі православного храму Святої Софії в Києві, який нагадаємо закладений ще в 1037 році. А Священна Свастика вінчає Святительський чин.

Мовчать євреї та так звані антифашисти, не висловлюються і щодо багатьох державних, солярних символів в Індії, Фінляндії та інших країнах світу… Не зрозуміло тільки чому ж тоді такий хай піднявся навколо кафе в Полтаві, чому саме українські звичаї стали комусь кісткою в горлі?

Можливо й нам здаються м'яко кажучи дивними деякі звичаї прийнятні для Ліона. Наприклад, спосіб відзначення свята Пурім. Коли євреї кричать щосили в синагогах, тупотять ногами на вельможу перського царя Амана, що жив 2500 років тому. А потім ще й б'ють ногами його опудало та палять.

Нагадаємо, Пурім – це єврейське свято, установлене на згадку про перемогу євреїв над Аманом, улюбленцем перського царя Ахашвероша (Ксеркса, у V ст. до н. е.).
Єврейка Естер, за посередництвом єврея Мордехая (де-факто її сутенера-ред), взята в гарем царя, стала його улюбленою бранкою, а потім дружиною.

Довідавшись про войовничі задуми Амана щодо євреїв через конфлікт Мордехая і Амана, вона посприяла проведенню євреями різні, під час якої було вбито не лише Амана, але протягом однієї ночі було знищено близько 75 000 осіб не єврейського походження по всьому царству. При чому серед загиблих було багато ні в чому не повинних дітей.

Отже, не може не виникнути сумніви щодо психічного здоров'я учасників дійства Пурім, які це все святкують... Для порівняння, уявімо українців, які б один день в рік бігали по вулицях і лупцювали опудало польського короля Яна Казимира, який воював проти Богдана Хмельницького 370 років тому. Не уявляєте? І ми теж.

До слова, традиційна страва в Пурім – гоменташі – трикутне печиво чи пиріжки з маком чи іншою начинкою, які заведено називати «вуха Амана». Коментарі, як кажуть, зайві… Що ж, про чужі звичаї не судять, хоча їх про всяк випадок необхідно знати...

А замість резюме нагадуємо про актуальність запрошення і міліціянтів, і посла Ізраїлю на просвітницьку лекцію щодо солярних символів.

Зустрічати гостей будемо в традиційних для українців вишиванках, з козацькими шаблями в руках, а пригощатимемо унікальним хлібом, із зображенням солярних символів, салом та медовухою.

Читайте також:
Чи знаєте ви, що в Лубнах існує ціле підземне місто?
19 вересня, 16:30
Керівництво СРСР прийняло рішення приховати всю інформацію про трагедію і терміново налагодити виробництво власної жувальної гумки.
11 липня, 12:40
Зазирнувши у глибину століть, по-новому прочитуєш ті далекі події нашої історії.
10 липня, 17:53
Будову знайшли недалеко від села за межами фіорду Стедварфьордюр.
24 червня, 16:21
Аналізуємо справжні тексти присяг, і виявляємо, кому і в якості кого присягали дивізійники.
02 червня, 16:11
Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов до УІНП, який стосувався дивізії СС «Галичина».
27 травня, 19:09