Освітяни Полтавщини придбали дрони для захисників України

ПОЛТАВА
28 травня, 06:00
Освітяни Полтавщини придбали дрони для захисників України

Фронтовики щиро вдячні працівникам і працівницям запілля, які не покладають рук заради спільної мети. Тільки разом здобудемо Перемогу!

Яскравим доказом слугують зусилля освітян Мачухівської громади Полтавського району. Вчителі місцевого ліцею добровільно зібрали грошову пожертву, за яку придбали необхідні воїнам безпілотні літальні засоби.

З'ясувалося, що долучилися до патріотичної ініціативи й свідомі мачухівці. Цілком логічно, що один із сучасних БПЛА передали у фронтовий підрозділ Сил оборони України, де служать земляки.

«Продовжуємо активно допомагати нашим воїнам. Дякуємо за донати жителям Мачухівської громади та вчителям Мачухівського ліцею. За зібрані благодійні внески придбано дрони для потреб наших земляків. Слава ЗСУ», — повідомили у Мачухівській громаді.

Між тим медіаагенція «Останній Бастіон» вважає за потрібне нагадати своїм читачам, як селяни Полтавщини організували майстерню зі збирання дронів. Ініціатива запроваджена громадою Сергіївки Миргородського району.

Читайте також:
Полтава
Нещодавно встановлена сонячна електростанція стала справжньою рятівною соломинкою. Дарма, що її споруджено за кошти західних інвесторів.
20 червня, 14:52
Полтава
Якого року виробництва, країна походження і стан транспортних засобів вирішуватимуть депутати на сесії. Планується перевозити школярів.
19 червня, 06:12
Полтава
Строк надання послуг завершується 30 серпня поточного року. Чи встигнуть ремонтники із поставленим завданням, не уточнюється.
18 червня, 14:56
Полтава
Якби влада не намагалася списати всі свої гріхи на війну і ворожу окупацію, правду видно не озброєним оком. Особливо у Полтавському районі.
17 червня, 14:50
Полтава
У зв'язку зі складною ситуацією на фронті армія потребує підсилення. Але на відміну від росіян наші захисники цінують якість, не кількість.
14 червня, 14:56
Полтава
Новітнім вітчизняним більшовикам надбане дідами й батьками господарство не потрібне. А от гроші (дуже багато грошей) — інша справа.
13 червня, 14:55