Палата громад Британії визнала Голодомор геноцидом українців

ПОЛІТИКА
25.05.2023, 20:18
Палата громад Британії визнала Голодомор геноцидом українців

Жителі Туманного Альбіону вкотре продемонстрували, що вони завжди перебувають на боці світла, в авангарді сил добра і творення.

Депутати нижньої палати британського парламенту визнали Голодомор 1932-1933 років геноцидом Українського Народу, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон".

Ініціаторами відповідної постанови та дебатів виступили щирі друзі України консерватор Полін Елізабет Летем і шотландський націоналіст Стюарт Малкольм Макдональд.

Очевидно, для підданих Його Королівської Величності Чарльза III із різних партій у Палаті громад зроблений крок є не просто виявом підтримки, а черговим доказом стратегічної боротьби з привидами тоталітарного минулого.

Під час свого виступу із трибуни пані Полін Елізабет Летем також провела чіткі паралелі з нинішніми подіями, коли путінська РФ краде зерно із тимчасово окупованих регіонів України, відверто наслідуючи сталінський СССР.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що влаштований більшовицькими окупантами у 1932-1933 роках штучний голод на українських землях офіційно засуджено депутатами у Франції.

Палата громад Британії визнала Голодомор геноцидом українців_1
Читайте також:
Історія
Задовго до появи у Заліссі поселення Москва на берегах Дніпра квітнула «брама Європи». На жаль, внутрішні чвари довели її до загину.
19 травня, 19:08
Опінії
Таке відчуття, що творцям кінострічки було байдуже на реальну історію. Адже доноси робили письменники один на одного...
19 травня, 13:00
Полтава
Понад 10-ліття триває підступна війна, спричинена нападом ресурсної федерації московії. Всі ці роки Україна втрачає кращих доньок і синів.
13 травня, 19:27
Історія
Попри щорічні істерики московитів і сіоністів, ми пам'ятаємо українських Героїв. А ще не забудемо про відібрані історичні землі Закерзоння.
28 квітня, 10:27
Історія
Більшовицькі загарбники завжди відрізнялися своїм дикунським ставленням до поневолених народів. Не тільки європейців мордували, а й азійців.
27 березня, 13:27
Історія
Влітку 1912 року у піщаних дюнах між Новими Санжарами та Кустоловим випадково знайдено історичний скарб. 800 предметів із золота та срібла!
18 березня, 20:28