Палата громад Британії визнала Голодомор геноцидом українців

ПОЛІТИКА
25 травня, 20:18
Палата громад Британії визнала Голодомор геноцидом українців

Жителі Туманного Альбіону вкотре продемонстрували, що вони завжди перебувають на боці світла, в авангарді сил добра і творення.

Депутати нижньої палати британського парламенту визнали Голодомор 1932-1933 років геноцидом Українського Народу, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон".

Ініціаторами відповідної постанови та дебатів виступили щирі друзі України консерватор Полін Елізабет Летем і шотландський націоналіст Стюарт Малкольм Макдональд.

Очевидно, для підданих Його Королівської Величності Чарльза III із різних партій у Палаті громад зроблений крок є не просто виявом підтримки, а черговим доказом стратегічної боротьби з привидами тоталітарного минулого.

Під час свого виступу із трибуни пані Полін Елізабет Летем також провела чіткі паралелі з нинішніми подіями, коли путінська РФ краде зерно із тимчасово окупованих регіонів України, відверто наслідуючи сталінський СССР.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що влаштований більшовицькими окупантами у 1932-1933 роках штучний голод на українських землях офіційно засуджено депутатами у Франції.

Палата громад Британії визнала Голодомор геноцидом українців_1
Читайте також:
Історія
Із року в рік українці відзначають День писемності, вважаючи, що її принесли нам греки Кирило (Константин) і Мефодій (Михаіл) із Салонік.
02 червня, 16:01
Некролог
Уродженець Дніпра, який заснував совєцьку Школу концептуалізму помер на 90-му році життя у своєму будинку у Нью-Йорку.
28 травня, 18:25
Політика
Мало хто знає, але більшовики "прикрили" бовваном свого "м'ясника" Ніколая Ватутіна могилу свідомого українця у Маріїнському парку.
20 травня, 21:38
Політика
27-й за обрахунком захід відбудеться 17-18 червня у Черкаській області; там, де на початку минулого століття вирував повстанчий рух.
16 травня, 17:01
Світ
Сіоністська держава Ізраїль постала у межах підмандатної британської території Палестини. Але євреї становили разючу меншість.
15 травня, 17:42
Політика
Сумнозвісний "народ книги" полюбляє звинувачувати всіх на світі в антисемітизмі й водночас не цурається практикувати українофобію.
28 квітня, 18:35