Паралімпіада-2020: за два перших дні українці завоювали 8 медалей

СПОРТ
25.08.2021, 20:25

Так тримати!

Паралімпіада-2020 стартувала вчора, але українська збірна уже встигла завоювати 8 медалей.

Публікуємо список усіх призерів станом на вечір 25 серпня:

Золото отримала Єлизавета Мерешко під час запливу на дистанцію 50 метрів вільним стилем.

Срібло здобули:

• плавець Антон Коль зайняв друге місце під час запливу на дистанцію 50 метрів на спині;
  • Олена Федота в рамках фехтування на візках;
  • плавець Олексій Вірченко під час запливу на дистанцію 100 метрів батерфляєм;
  • плавець Максим Кріпак під час запливу на дистанцію 50 метрів вільним стилем.

Бронзу "вибороли":

• Євгенія Бреус в рамках фехтування на візках;
  • Ганна Гонтар під час запливу на дистанцію 50 метрів вільним стилем.

Наразі Україна посідає 5 місце в командному заліку на Паралімпіаді-2020 в Токіо.

Паралімпіада-2020: за два перших дні українці завоювали 8 медалей_1

"Золота рекордсменка" Мерешко

Зокрема, щодо успіху українських плавчинь, то слід зауважити: сьогодні відбувся фінальний заплив у жінок на 50 метрів вільним стилем у класі S5.

І що цікаво, у фіналі виступали аж три українки.

В результаті Єлизавета Мерешко встановила паралімпійський рекорд та здобула золоту медаль.

Анна Гонтар стала бронзовою призеркою змагань. Вікторія Савцова фінішувала 5-ою.

Алла Рябкова прокоментувала повідомлення НАЗК про знайдені у неї необґрунтовані активи.
24.11.2023, 08:50