Парламентська опозиція Фінляндії заговорила про повернення Карелії

СВІТ
11 травня, 19:12
Парламентська опозиція Фінляндії заговорила про повернення Карелії
Фото: The Ulkopolitist

Фінляндія повинна бути готова самостійно взяти те, що належить їй по праву, але з 1940 року перебуває під російською окупацією.

Із таким закликом виступив член опозиційної партії "Справжні фіни"("Perussuomalaiset") та провідний експерт із безпеки й оборони Університету Ювяскюля Марко Меретвуо.

Політичний аналітик і громадський діяч переконаний, найліпший момент для повернення Східної Карелії разом із Війпурі (нині Виборґ – прим. ред.) настане з ослабленням росії після воєнної поразки в Україні.

«Сьогодні ми всі чекаємо, коли московія почне розпадатися й від її нинішнього вигляду залишаться нові державні утворення. Це буде життєдайною, без перебільшенння історичною, можливістю, якою мусить неодмінно скористатися Фінляндія, навіть перебуваючи "під парасолькою" НАТО. Всі ми, фіни, маємо бути готовими самостійно взяти те, що нам належить, – повернути Карелію. Це наш моральний, правовий і справедливий борг перед полеглими у Зимовій війні пращурами», – зазначив Марко Меретвуо.

Водночас він припускає, що решта уярмлених московією фіно-угорських народів, які мешкають між Балтикою та Уралом, також здобудуть власну державну самостійність, але для цього їхню борню вжé слід підтримувати зовні.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що прямо зараз Фінляндія проводить спільні навчання з НАТО – це попередження для агресора зі Сходу.

Читайте також:
Війна
Український народ – звитяжний, довівши всьому світові своє бажання боротися за власну свободу і державність проти чисельнішого ворога.
05 липня, 18:48
Опінії
Це не мирний договір з рф, ні.
05 липня, 13:40
Війна
Загартований полум'ям великої війни народ може здійснити дуже багато чого, найперше – стати на шлях власного розвитку і суб'єктивізації.
05 липня, 09:00
Війна
Жодна смерть незламних українських захисників не є забутою сторінкою в історії, за кожного полеглого Героя щодня мстяться побратими.
04 липня, 20:24
Політика
Наперекір повномасштабній російській агресії з України нікуди не зникли зрадники, манкурти та колаборанти; вони на час причаїлися.
03 липня, 08:06
Опінії
Ні слів, ні голосу. Ненависть.
29 червня, 16:38